Neler Yeni

Samsung S23FE mi? S22 mi?

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
Telefon almayı düşünüyorum kamerası ve işlemcisi iyi olmalı ama bu telefonların işlemcisi çokmu ısınıyor performansları nasıl? Alınırsa snapdragonmu yoksa exynosmu almalıyım? yardımcı olurmusunuz?

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
S23FE ki o da sadece exynos kullanıyor ama S22 gibi güneşli bir günde yükte 50+ derecelere çıkan bi telefonu tercih etmem şahsen

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S23FE ki o da sadece exynos kullanıyor ama S22 gibi güneşli bir günde yükte 50+ derecelere çıkan bi telefonu tercih etmem şahsen
S23 fe dede snapdragon 8gen 1 var o damı çok ısınıyor onun dışında aklımda birde poco f5 var ama onun kamerası nasıl bilmiyorum f5 alınır mı? o fiyata?

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
Telefon almayı düşünüyorum kamerası ve işlemcisi iyi olmalı ama bu telefonların işlemcisi çokmu ısınıyor performansları nasıl? Alınırsa snapdragonmu yoksa exynosmu almalıyım? yardımcı olurmusunuz?
S23 veya S22 snapdragon olan modelini al gec

MertE.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Eren Koçsan
bence s23fe exynos 2200 modeli alınabilir sıcaklık olarak 8gen 1e göre daha stabildir

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
bence s23fe exynos 2200 modeli alınabilir sıcaklık olarak 8gen 1e göre daha stabildir
Poco f5 modeli nası işlemcisi çok iyide kamerası kötü diyorlar kullanılmazmı kamerası?

MertE.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Eren Koçsan
Poco f5 modeli nası işlemcisi çok iyide kamerası kötü diyorlar kullanılmazmı kamerası?
dostum android tarafında sağlam bir samsung cihaz alinabiliyorken farklı markalara yönelmeye gerek yok bence arayüz ve optimizasyon olarak bence en iyisi

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
dostum android tarafında sağlam bir samsung cihaz alinabiliyorken farklı markalara yönelmeye gerek yok bence arayüz ve optimizasyon olarak bence en iyisi
Poco f5 bana tam uyuyor aslında işlemcisi güçlü batarya iyi ekran iyi fiyat iyi kamera orta

MertE.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Eren Koçsan
Poco f5 bana tam uyuyor aslında işlemcisi güçlü batarya iyi ekran iyi fiyat iyi kamera orta
Hocam oyun ağırlıklı kullanacaksanız tabi ki f5 tercih edebilirsiniz fakat s23fe nin de oyun performansı tatmin edici düzeydedir kamera 2.planda ise eğer aradaki fiyat farkına göre f5i tercih edebilirsiniz

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
poco f5 nasıl oda iyide kamerası kötü diyorlar ? iyi mi? oyun falanda oynucam çünki
F5 iyi seni oyunlarda tatmin eder ama kameraya bir şey söyleyemem kamera konusunda Samsung saplar

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
Hacı adamlar sana yazdığın konu hakkında güzel fikirler beyan etmesine rağmen bağımlı gibi poco poco diyip duruyorsun al poco geç o zaman madem öyle. Tam uyuyorsa sen kararını vermişsin demektir.

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
Hocam oyun ağırlıklı kullanacaksanız tabi ki f5 tercih edebilirsiniz fakat s23fe nin de oyun performansı tatmin edici düzeydedir kamera 2.planda ise eğer aradaki fiyat farkına göre f5i tercih edebilirsiniz
O zaman s23feyede bakayım ama s22 çok ısınıyorsa alınmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı adamlar sana yazdığın konu hakkında güzel fikirler beyan etmesine rağmen bağımlı gibi poco poco diyip duruyorsun al poco geç o zaman madem öyle. Tam uyuyorsa sen kararını vermişsin demektir.
Aradaki fiyat farkına göre bir şey sordum birisi kameraya iyi diyor birisi kötü birisi orta bilmediğim için sordum sadece.

Top Bottom