Neler Yeni

Samsung watch 6 44mm alınır mı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Hocam bende watch 4 var arkadaşların söylediği gibi %100 şarjla 2. günü çıkarma ihtimaliniz yok. Özellik bakımından her ne kadar tatmin edici olsa da yararlanamıyorum. Galaxy weareble telefonumu desteklemiyor (Huawei y9), abim hediye verdi o yüzden değişmedim. Telefon farkından dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Whatsapp dan hazır mesaj değilde normal mesaj yazabiliyormusunuz ve gps çalışıyor mu hocam?

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Muhammed yılmaz
Hocam bende watch 4 var arkadaşların söylediği gibi %100 şarjla 2. günü çıkarma ihtimaliniz yok. Özellik bakımından her ne kadar tatmin edici olsa da yararlanamıyorum. Galaxy weareble telefonumu desteklemiyor (Huawei y9), abim hediye verdi o yüzden değişmedim. Telefon farkından dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Hocam ben redmi 9 s
ile kullanıyorum memnunum tüm özellikler açık bi kaç özellik dışında uzaktan kamera kontrol fln yok oda boş ztn şarj olarak bir süre sonra alışyorsunuz
Huawei işletim sistemi ile nasıl çalışır bilmiyorum ama androidde güzel çalışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Whatsapp dan hazır mesaj değilde normal mesaj yazabiliyormusunuz ve gps çalışıyor mu hocam?
Evet yazabiliyorsunuz gps olarak google maps var telefondan açınca saate otomatik geliyor

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Hocam ben redmi 9 s
ile kullanıyorum memnunum tüm özellikler açık bi kaç özellik dışında uzaktan kamera kontrol fln yok oda boş ztn şarj olarak bir süre sonra alışyorsunuz
Huawei işletim sistemi ile nasıl çalışır bilmiyorum ama androidde güzel çalışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet yazabiliyorsunuz gps olarak google maps var telefondan açınca saate otomatik geliyor
Honor android işletim sistemi kullanıyor uyumlu olacağını düşünüyorum bir kaç özellik dışında alıcam sanırım.

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Enes
samsung watch 6 alacaktım ama şarjı yüzünden huawei fit 2 aldım gayet ideal

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Saati sabah 8 gibi sipariş ettim akşam 5 gibi elime ulaştı özellik olarak gayet iyi duruyor huaweiden daha donanımlı sarj konusu biraz sıkıntı gibi ama bakalım ne olacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom