Neler Yeni

Samsung watch 6 44mm alınır mı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Merhabalar. Telefonum honor 70 akıllı saat almak istiyorum huawei gt3 pro aldım ilk başta güzel saat ancak whatsapp bildirimlerine hazır mesaj olarak cevap vermek hoşuma gitmedi onu abime verdim watch 6 almak istiyorum ama uyumlulukta biraz sıkıntı yaşanıyormuş kullanan arkadaşlarım yorum yaparsa sevinirim.

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
telefon bi kere samsung değilse samsung saat alınmaz onun haricinde şarj süresi o kadar sıkıntı ki hergün şarja takıcan gt4 piyasaya girse ggüncelleme muhakkak gelir mesaj yazma

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon bi kere samsung değilse samsung saat alınmaz onun haricinde şarj süresi o kadar sıkıntı ki hergün şarja takıcan gt4 piyasaya girse ggüncelleme muhakkak gelir mesaj yazma
Huawei ye böyle bir özellik gelse samsunga bakmam bile tasarım malzeme kalitesi olarak huawei çok iyi ancak böyle yüksek para verdikten sonra da bir bileklik performansı beklemiyor insan.

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
şarj süresi herşeyden önemli akıllı saatlerde. Sen al samsungu 1 ay en fazla kullanır atarsın köşeye şarjla uğraşmamak için

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
şarj süresi herşeyden önemli akıllı saatlerde. Sen al samsungu 1 ay en fazla kullanır atarsın köşeye şarjla uğraşmamak için
Valla içinde özellik olmayınca da birşeye yaramıyor saat. Bu kadar para istiyorsan içine sarj dışında da önemli özellikler koyman gerekiyor.

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
Valla içinde özellik olmayınca da birşeye yaramıyor saat. Bu kadar para istiyorsan içine sarj dışında da önemli özellikler koyman gerekiyor.
aslında koyulabilecek bi saat gt3 pro ama huawei patent sorunları ile uğraşmak istemiyor sanırsam onada kısıtlama gelmesin diye çünkü yaparsa onada ambargo yer yoksa o cihaz hepsinden çok çok daha iyi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
aslında koyulabilecek bi saat gt3 pro ama huawei patent sorunları ile uğraşmak istemiyor sanırsam onada kısıtlama gelmesin diye çünkü yaparsa onada ambargo yer yoksa o cihaz hepsinden çok çok daha iyi
Aynen öyle keşke olsa.

Cyclonus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Cyclonus
Bende watch 5 44mm var ilk 2 3 gün şarj etmek işkence gibi gelmişti ama sonra alıştım 2 günde bir 1 2 saat arası şarja takıyorum bitiyor. O kadar takıntılı biri değilsen bu şarj mevzusu yormaz seni

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Bende watch 5 44mm var ilk 2 3 gün şarj etmek işkence gibi gelmişti ama sonra alıştım 2 günde bir 1 2 saat arası şarja takıyorum bitiyor. O kadar takıntılı biri değilsen bu şarj mevzusu yormaz seni
Samsung telefonlamı kullanıyorsun?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM

Cyclonus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Cyclonus
Benim telefonum samsung değil o yüzden sıkıntılı biraz.
yukarıda arkadaşın şarj süresi ile alakalı mesajı için direkt bu şekilde cevap vermiştim, yoksa dediğin gibi telefondan dolayı birkaç özelliğini kullanamıyorsun, ama telefon değiştirme gibi bir durum söz konusu ise değerlendirebilirsin.

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Hocam bende watch 4 var arkadaşların söylediği gibi %100 şarjla 2. günü çıkarma ihtimaliniz yok. Özellik bakımından her ne kadar tatmin edici olsa da yararlanamıyorum. Galaxy weareble telefonumu desteklemiyor (Huawei y9), abim hediye verdi o yüzden değişmedim. Telefon farkından dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,277
Üyeler
142,710
Son üye
Cy1er
Top Bottom