Neler Yeni

Sanayide çalışılmaya nasıl başlanır?

3.George

80+ Bronze
Sanayide çalışmaya başlamayı düşünüyorum. İyi para var diyorlar doğru mu? Bir de Nasıl açlışmaya başlayabilirim? Ne yapabilirim ve sizce değer mi? ya da başka bir yer nerede çalışılınabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
sanayide çalışırsan günlük en fazla 150-200 arası kazanırsın , senin için çok mu az mı bilemem ama bence değmez gibi

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
Sanayide çalışmaya başlamayı düşünüyorum. İyi para var diyorlar doğru mu? Bir de Nasıl açlışmaya başlayabilirim? Ne yapabilirim ve sizce değer mi? ya da başka bir yer nerede çalışılınabilir?
çalışılır fakat cesur, herşeyden küsmeyen soğukkanlı olman lazım her lafın altında kalmaman lazım ve elinin becerikli olması lazım arkadaşım sanayiye girdiği gün tekrar çıktı. Çok iş yaptırıyorlarmış. Şimdiden hayırlı olsun bunları dikkate alarak gir bunları karşılıyorsan yen işin hayırlı olsun.

3.George

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çalışılır fakat cesur, herşeyden küsmeyen soğukkanlı olman lazım her lafın altında kalmaman lazım ve elinin becerikli olması lazım arkadaşım sanayiye girdiği gün tekrar çıktı. Çok iş yaptırıyorlarmış. Şimdiden hayırlı olsun bunları dikkate alarak gir bunları karşılıyorsan yen işin hayırlı olsun.
valla daha hiç kimseyle konuşmadım. Yani düşünüyorum halen. Ben biraz üşengeç bir insanım. Benlik midir bilmem. Oradakiler çok kaba mı?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Feyzullah
Yaparım diyorsan önün açık 300 de alırsın 500 de

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
valla daha hiç kimseyle konuşmadım. Yani düşünüyorum halen. Ben biraz üşengeç bir insanım. Benlik midir bilmem. Oradakiler çok kaba mı?
değişir hocam ama geneli kaba olur tabi sen çıraksın sonuçta sana çok iyi muamele yapacağını sanmam sonuçta burası gerçek dünya

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Hocam şans işi bunlar.
Kendi dükkanını açamazsan ömür boyu amele olursun...

milenix

80+ Gold
Gidiyorsun ustanın yanına çırak olmak istediğini söylüyorsun. Bu kadar.

Çırak olduğun dönem boyunca eşşek gibi çalışırsın ve düşük bir maaş alırsın. Usta olunca biraz daha iyi kazanırsın ama değmez. Kendi dükkanını açman gerekir usta olduğunda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,956
Üyeler
141,656
Son üye
sinan1261
Top Bottom