Neler Yeni

15 yaşında nerede çalışılır? Ne kadar kazanılır?

Widel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Atmaca
Bu yaz çalışıp pc almayı düşünüyorum. Nerede çalışırım pek bir fikrim yok ne kadar para alacağım hakkında da. Genelde Cafe, fırın ve lokanta gibi yerler öneriyorlar, neresi olduğu önemli değil en çok nereden kazanırsam oraya gideceğim çünkü sadece yaz boyunca çalışacağım uzun vadeli değil. Nasıl bir yerde ne kadar kazanabilirim? Yaşım alacağım parayı çok etkiler mi?

.RBO.

80+ Silver
Ne pc si olacak ne için kullanacaksın ?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,326
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Böyle şeyler çalışacağın yere bağlı. Kafelerde garson-baristalık yapabilirsin. Bazıları asgariden az veriyor onu girmeden konuş, asgari veren bir yer bulursun. Büyük yerler almaz ama 18den küçük olduğun için ona göre

Widel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne pc si olacak ne için kullanacaksın ?

Pc ile yapılabilecek her türlü şeyi yapmak için alacağım, oyun, render, edit, oyun yapımı, program yazımı, yayın vb.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,668
İsim
uwu
Bu yaz çalışıp pc almayı düşünüyorum. Nerede çalışırım pek bir fikrim yok ne kadar para alacağım hakkında da. Genelde Cafe, fırın ve lokanta gibi yerler öneriyorlar, neresi olduğu önemli değil en çok nereden kazanırsam oraya gideceğim çünkü sadece yaz boyunca çalışacağım uzun vadeli değil. Nasıl bir yerde ne kadar kazanabilirim? Yaşım alacağım parayı çok etkiler mi?
tavsiyem 18 yaşına kadar pc oyunlarına bakmaman yaşıtız benim akademik başarım çöktü bide bu tekin cahiliyeti yüzünden edebiyat sınavında tencere alan kızla anasını barıştırmak için öneri ister soru kendi içerisinde çelişiyor ona rağmen 32 kişilik sınıfta o soruyu yapam 3 kişi vardı cevaplarıda şimdiki zamana değil geçmişe dayanıyordu. demek istediğim zorlayıcı soru yerine saçma / devrik cümlelerle öğrenci eliyorlar

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
nike fabrikası

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bizim evin yanında tanıdık köfteci var geçen yaz günlük 200le başladım yaz sonuna doğru 550 falan alıyordum günlük.

Widel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim evin yanında tanıdık köfteci var geçen yaz günlük 200le başladım yaz sonuna doğru 550 falan alıyordum günlük.
Günlük 550 alsam bırak 4060 ddr4 4070 ddr5 sistem alırım

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Pek sanmıyorum ben yaşa göre olsada yanımda çalışan garsonların 2 katı iş yapıp müşterilerle iletişimim yaptığım iş çok iyiydi.

.RBO.

80+ Silver
Dostum anlaşılıyor ki pc yi oyun için alıyorsun işini görebilecek cihaz al oyun odaklı alma inan hiç iyi olmuyor saatleri boşuna gidiyor başta çok hevesli oluyorsun ama sonra bakıyorsunki elinden kaçıp gitmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
922,940
Üyeler
143,259
Son üye
PlyGmeGM