Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SAPPHIRE 11310-01-20g - 5.644,53 TL

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Çok ahım şahım indirim yok. Ben önermem bu tarz satıcılardan almayı. Aynı kartı aldım arızalı çıktı beslemesinde sorun vardı yüke girdiğinde siyah ekran veriyordu amazonla iade ettim. Bu gibi durumlarla ya da wattman gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalinize karşı amazon vb. yerleri tercih edin servisle uğraşmayın 200 TL için. En azından iade de sorun çıkmaz. 30 gün kartı denersiniz.

ermania

80+
Çok ahım şahım indirim yok. Ben önermem bu tarz satıcılardan almayı. Aynı kartı aldım arızalı çıktı beslemesinde sorun vardı yüke girdiğinde siyah ekran veriyordu amazonla iade ettim. Bu gibi durumlarla ya da wattman gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalinize karşı amazon vb. yerleri tercih edin servisle uğraşmayın 200 TL için. En azından iade de sorun çıkmaz. 30 gün kartı denersiniz.
ben wattman gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalini amd yi bırakarak kökten çözdüm

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
ben wattman gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalini amd yi bırakarak kökten çözdüm
3 gündür kullanıyorum wattman almadım. Gayet stabil çalışıyor. Saatlerce spiderman vs oynadım. Rtx 3060 ile arasındaki fiyat farkı 3 bin civarlarında. Bence alınır. Rx 5xx serisinde çok wattman olayı vardı. 2 saatte bir oluyordu. Bunda öyle bir durum gözlemlemedim ben.

kerim24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerim Aktaş
3 gündür kullanıyorum wattman almadım. Gayet stabil çalışıyor. Saatlerce spiderman vs oynadım. Rtx 3060 ile arasındaki fiyat farkı 3 bin civarlarında. Bence alınır. Rx 5xx serisinde çok wattman olayı vardı. 2 saatte bir oluyordu. Bunda öyle bir durum gözlemlemedim ben.
bilmediğimden soruyorum wattman dediginiz olay nedir tam olarak? watt ismi gectigi için fazla güc tüketimiyle alakalı bir sey mi?

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Y K
bilmediğimden soruyorum wattman dediginiz olay nedir tam olarak? watt ismi gectigi için fazla güc tüketimiyle alakalı bir sey mi?

amd ekran kartı yazılımı, radeon yani

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Wattman bir hata, güçle alakalı olabileceği gibi olmayabilir de sistemde en ufak bir sorun olsa bile wattman hatasını görebilirsiniz. Bazen buna ramler, driverlar, windows güncellemeleri bile sebep olabiliyor. Bazıları driver değiştirerek sorundan kurtulabilirken bazı kullanıcılar ne yaparsa yapsın kurtulamıyor.

Nowitzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Fahrettin
Daha geçen naysla 5500'e aldım :/ Nays oluyorsa daha ucuza gelirdi. (Edit: Başka trendyol hesabından başka nays ile denedim 5144'e düştü 😔

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,210
Üyeler
142,701
Son üye
mec1870
Top Bottom