Neler Yeni

Sapphire RX 580 WattMan Sorunu

Ficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mustafa Kanar
Merhabalar. Sapphire RX 580 ekran kartım var. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Ancak son 2-3 haftadır WattMan problemiyle karşı karşıyayım. Özellikle 2 gündür çok oluyor. Oyuna girdiğim gibi ekran gidiyor. Ekran kartına yük gidince oluyor. Yardımcı olabilir misiniz? Eski sürüm driver indirdim. En yenisini indirdim. Format attım. İnternette bulabildiğim her şeyi yaptım.

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Sürücüyle alakalı olmayabilir ki yazılımsal sıkıntı olduğunu nereden anladın? İstersen undervolt dene veya power limit düşür. İşe yarayacaktır. Güç kaynağın nedir bu arada?

Ficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mustafa Kanar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücüyle alakalı olmayabilir ki yazılımsal sıkıntı olduğunu nereden anladın? İstersen undervolt dene veya power limit düşür. İşe yarayacaktır. Güç kaynağın nedir bu arada?
2 Farklı psu denedim olmadı. Undervolt ve power limit düşür dediğinizi de yaptım. Yine de olmadı :(

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kartın mosfetlerinde problem olabilir belki. Undervoltu ve power limiti nasıl ayarladın? Atabilir misin?

Ficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mustafa Kanar

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kart gidici gibi. Durup dururken mi oldu? Sisteme farklı bir bileşen eklediniz mi veya değiştiniz mi? Yazılımsal değil problem.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
garantisi bittimi? asusta 3 yıl shappirede kaç bilmiyorum ?
msi afterburner ile deneyin birde nasıl yapıldağını bende tam bilmiyorum @kandes22 biliyordu sanırsam

Ficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mustafa Kanar
Kart gidici gibi. Durup dururken mi oldu? Sisteme farklı bir bileşen eklediniz mi veya değiştiniz mi? Yazılımsal değil problem.
Evet durup dururken oldu. Hiç beklemiyordum. Sistemim 2 yıldır sorunsuz çalışıyor. 1 yıl önce ram işlemci ve anakart değiştirmiştim ama o zamanlar hiçbir sorun çıkarmamıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantisi bittimi? asusta 3 yıl shappirede kaç bilmiyorum ?
msi afterburner ile deneyin birde nasıl yapıldağını bende tam bilmiyorum @kandes22 biliyordu sanırsam
Garanti süresi geçti sanıyorum ama yarın sabah ilk iş ona bakacağım garanti bitmediyse yollayacağım.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Evet durup dururken oldu. Hiç beklemiyordum. Sistemim 2 yıldır sorunsuz çalışıyor. 1 yıl önce ram işlemci ve anakart değiştirmiştim ama o zamanlar hiçbir sorun çıkarmamıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti süresi geçti sanıyorum ama yarın sabah ilk iş ona bakacağım garanti bitmediyse yollayacağım.
msi afterburner ile de bi uv dene belki olur ama garanti bitmediyse yolla tabii ki mümkünse değişim felan yapsınlar

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,836
Üyeler
153,946
Son üye