Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sapphire RX 6700 ₺4.999,00 Tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Y K
Ne demek istediniz anlamadım ama fotoğraf yüklemeye çalıştım, boyutlar çok büyük diyor.

Her şey olabilir, ben de bir şey diyemiyorum, dediğim gibi ben de buradaki arkadaşlar gibi bekledim, bana sistemim yollandı, muadilleri ile değiştirilen, daha iyisi gelen, daha düşük olanı gelen parçalar oldu.Ha 2 gün sonra bu insanlar sırra kadem basar, bilemiyorum ama ben sistemi yollanan birisi olduğumu belirtme ihtiyacı duydum ve kimsenin adamı olmadığımı da söylemek istedim.Belki şanslı azınlıktan birisiyim, bilemiyorum.

Düzenleme; Fotoğraflar yüklenmiyor diye, fotoğrafların ekran görüntülerini alıp attım.

e fatura numarasını paylaşabilir misin internetten sorgulatalım karşılığı var mı?

NightRose

80+ Bronze
kaç paraydı bu arkadaşın aldığı sistem de bu siteden sipariş geçmiş?

Semow-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Semihcan Elik
Son durum ne beyler varmı gelişme kargolar ne oldu :D

TMann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taner Menekşe
Bu mesajı atmak için mi üye oldunuz
Yukarıda bir arkadaş, siparişi gelenler kendi adamlarıdır demiş, bana sistemim geldiği için yazma ihtiyacı hissettim.
e fatura numarasını paylaşabilir misin internetten sorgulatalım karşılığı var mı?
İlk mesajımda yazmıştım, fatura çıkmadı kutulardan, sorduğumda, mailden gönderilecek şeklinde cevap verildi, ne zaman gönderileceği söylenmedi.

Benim aldığım sistem 15000 liraydı, ryzen 5600 işlemci, önce asus tuf a520m plus ıı vardı içerikte, bu anakartta sorun olmuş, asus tuf b550m plus a çevirdiler, kingston 8x2 cl16 3200 mhz ramleri, corsair vengance rgb 8x2 cl6 3200 olanıyla değiştirdiler, kingston 1tb m2 ssd, msi spatium 450 1tb olan ile değiştirildi, msi 6700 xt 2 fanlı ekran kartım da, xfx 6700 xt swft 3 fanlı olan ile değiştirildi.Sitede gereklilik halinde parçalar muadilleriyle değiştirilebilir diye yazıyordu.Bende de böyle bir durum oldu galiba bilmiyorum.Benim alışveriş tecrübem böyle oldu.

bugter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Burak
Yalnız şu konuyu açan arkadaş iyilik yerine büyük kötülük etti insanlara. Güvenilir mi bilmiyorum demesine rağmen insan fıtratında var işte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
burada olaylar baya karışmış sanırım site kaçak ürün ya da kullanılmış ürünleri temizleyip sıfır gibi satıyor olabilir mi?

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ömür AYCIL
Merhaba, bu başlığı takip ediyordum çünkü ben de sistem siparişi vermiştim.Ama siteye kayıt olmamıştım, az önce sizin mesajınızı görüp cevap vermek istedim.Genel bir bilgilendirme olarak yazıyorum.Ben sistem siparişimi 25 Kasımda verdim, 6 Aralıkta kargoya verildi, bugün de sistem elime ulaştı.Ama fatura çıkmadı, daha sonra gönderilecekmiş.Ben de durumlar bu şekilde gelişti.Ben kimsenin adamı değilim, sizin gibi sipariş veren, forumlara baktıkça acaba mı diyen ama sonunda sistemi eline ulaşan birisiyim.Benim sürecimle ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa cevap verebilirim.
Ne belli arkadaş foruma bile daha bugün üye olup attığın ilk mesaj bu

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
e- Fatura değiller e- Arşivler. Küçük bir işletme zaten e-Fatura olabilmeleri için yüksek ciroya ulaşmış adı sanı belli bir firma olması lazımdı. Zaten ticaret sicil gazetesinde de bir güncellemeye gitmişler.Gelmeyen veya yarım yamalak gönderilen faturalarda süsü oldu bu olayın. Paranızı bekleyerek geri alamazsınız arkadaşlar çünkü dolandırıldınız. Bankanızı arayıp görüşmenizi tavsiye ederim. Bekleyerek alamazsınız geri paranızı.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
Ekran kartları bugün çıkış yapılmış öyle diyor mh var mı bilgi mesajı gelen 🤣
1 haftadir hergün kargolandı diyolar yalan.cihangiri aradim kartlar elinizde yok sanırım dedim evet cuma gelicek dedi direk kargolucaz gene kargolanmadi yalan yani ellerinde kart yok resim bile atmiyor adam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,931
Üyeler
150,789
Son üye
sbt_sami
Top Bottom