Neler Yeni

Sapphire RX 6800 Isınma

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,583
İsim
Hacı
Şimdi kasayı açıp alttaki fanları ters çeviriyorum. Zor bir işlem midir bu, yoksa bilmeyen biri yapabilir mi?
Çok basit. 10 dakikada halledersin.
Ekran kartını söküp daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz işlemi.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Evet alttaki fanları şekildeki gibi ters taktım. Umarım faydası olur :) Kart çok ısınınca telaş etmiştim. Bir sorum daha olacak, sistem yeni 3 gün önce elime ulaştı. Ekran kartı ve işlemci içerisinde termal macun sürmüşlerdir değil mi? Hiç açıp bakmadım. Bakmam gerekir mi?
20230818_144719.jpg

Ysuflix

80+ Gold
Evet alttaki fanları şekildeki gibi ters taktım. Umarım faydası olur :) Kart çok ısınınca telaş etmiştim. Bir sorum daha olacak, sistem yeni 3 gün önce elime ulaştı. Ekran kartı ve işlemci içerisinde termal macun sürmüşlerdir değil mi? Hiç açıp bakmadım. Bakmam gerekir mi? Alıntıyı görüntüle
ekran kartı macunu fabrikada sürülü gelir. toplayan teknisyen ellemez. işlemciye de sürülü gelir soğutucusunda vardır macun. şuan dereceler kaç?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
ekran kartı macunu fabrikada sürülü gelir. toplayan teknisyen ellemez. işlemciye de sürülü gelir soğutucusunda vardır macun. şuan dereceler kaç?

İşlemcide stok fanlar var hocam. Başka bir soğutucu yok. Şimdi Ranch simulator adlı oyunu yine açtım. Kademeli olarak 76 C° ye çıktı sıcaklık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,265
Üyeler
149,001
Son üye
metin71
Top Bottom