Neler Yeni

Sarı sitede 3 adet TOGG yayında

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,287
İsim
Burak Karadağ
TOGG'un kendi sitesinde ki fiyatlara bakıyorsun daha uygun ve şuan istesen alabilirsiniz diye biliyorum. (Galericiler de ki gibi "Sıfır araba kalmadı" yalanı burada söz konusu bile olamaz mantıken)
Fakat Sarısite'ye baktığımız zaman fiyatlar sıfırdan pahalı. Bizim millet neden 2. El aracını sıfırından da pahalı fiyata satmaya meyilli olmakla birlikte kendi insanlarına köstek olmakta bu kadar istekli?

Untitled-2.jpg
Untitled-1.jpg

egebaranakk0

80+ Silver
TOGG'un kendi sitesinde ki fiyatlara bakıyorsun daha uygun ve şuan istesen alabilirsiniz diye biliyorum. (Galericiler de ki gibi "Sıfır araba kalmadı" yalanı yok)
Fakat Sarısite'ye baktığımız zaman fiyatlar sıfırdan pahalı. Bizim millet neden 2. El aracını sıfırından da pahalı fiyata satmaya meyilli olmakla birlikte kendi insanlarına köstek olmakta bu kadar istekli?

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
Normal hocam bunlar gene bile ucuz yazmışlar 2-3 ay önce 3-4 m arası fiyat biçen lavuklar da vardı kaldırmışlar ilanlardan

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Arabayı bırak millet monitörünü klavyesini 0 fiyatından koyuyor kullanmamış gibi :D Karaborsacılığı geçtim bazıları malını altın sanıyor.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
TOGG'un kendi sitesinde ki fiyatlara bakıyorsun daha uygun ve şuan istesen alabilirsiniz diye biliyorum. (Galericiler de ki gibi "Sıfır araba kalmadı" yalanı burada söz konusu bile olamaz mantıken)

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
2.5k Milyon parayı buna vereceğime gider bmw mercedes alır paşa paşa binerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,204
İsim
Diyarhan

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
6 ay 6000km şartı nerede kaldı

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bu paralar bu araca çok. Maks verilebilecek para 1.5m.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,204
İsim
Diyarhan
sadece 1 kez temiz bir 95 ve 2009 arası bi S kasa w140 sürmeni isterim
Deneyimledim şimdikilerin oyuncak olduğunu düşünüyorum. Eski amiral araçlar çok daha başarılı bana göre.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Deneyimledim şimdikilerin oyuncak olduğunu düşünüyorum. Eski amiral araçlar çok daha başarılı bana göre.
w140 s320 L kullandıktan sonra şimdikiler bana hiç araba gibi gelmiyor paran varsa yakıtı da problem etmeyeceksen alıp krallar gibi binebilirsin

egebaranakk0

80+ Silver
w140 s320 L kullandıktan sonra şimdikiler bana hiç araba gibi gelmiyor paran varsa yakıtı da problem etmeyeceksen alıp krallar gibi binebilirsin
Onu geçtim 2000-2008 arası c180 bile kullansan diğer arabalar sana oyuncak gibi geliyor hele gaz aralığını bilen arkadaşlar varsa ne demek istediğimi anlar dip gaz yapınca yüklenen motor hissiyatı bile hiçbir arabada yok

Top Bottom