Neler Yeni

Yardım Sarı siteden ürün aldım iade ettim satıcı onaylamıyor

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Sh900
Sarı siteden maddi değeri yüksek bir parça aldım ama bana bozuk parça geldi. Satıcı almadan önce hatasız sorunsuz demişti. Aldığım kişiyle görüştüm iade edin alayım dedi bende iade ettim. Ama ürünü aldı onay vermiyor bu sefer de. Arıyorum bakmıyor mesaj atıyorum görüldü atıyor. Bir sorun yaşar mıyım

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Tekin Ayber
param güvende ile mi aldın?

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Tekin Ayber
sahibindenin koduyla iade ettiysen bir kaç gün içinde satıcı onaylamasa bile otomatik onaylanır. Bazen satıcılar onay vermiyor gıcıklık olsun diye... Yine de sahinbindeni de ara ve süreci kesinleştir hatta gerekirse şikayet de edersin.

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Sh900
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sahibindenin koduyla iade ettiysen bir kaç gün içinde satıcı onaylamasa bile otomatik onaylanır. Bazen satıcılar onay vermiyor gıcıklık olsun diye...
Bana hem bozuk mal satıp hem bekletiyorsa. Ne diyim kaç gün boşa gitti

UCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ahmet
Bana hem bozum mal satıp hem bekletiyorsa. Ne diyim kaç gün boşa gitti
Birkaç güne otomatik onaylanır. 2.el ürün sonuçta, parası da ona göre. Bu süreçleri bilerek alıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Genç desem
sahibindenin koduyla iade ettiysen bir kaç gün içinde satıcı onaylamasa bile otomatik onaylanır. Bazen satıcılar onay vermiyor gıcıklık olsun diye... Yine de sahinbindeni de ara ve süreci kesinleştir hatta gerekirse şikayet de edersin.
Ne tür bilgiler bunlar yardımcı oldun sağol

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Tekin Ayber
Bana hem bozum mal satıp hem bekletiyorsa. Ne diyim kaç gün boşa gitti
Sahibindeni ara eğer 2 gün geçerse, şikayet et. Belki de o seni şikayet etmiş ise iade ürünü kontrol edecem diye ek süre alabilir. bİR ara sor sahibinden müşteri ilişkileri numarasına.

Top Bottom