Neler Yeni

Şarkı Bulamayana İngilizce-Türkçe Şarkı Önerileri!

yagiz.baba.dw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Yağız Baba
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları , İşlemciler
Benim Gibi Bazen Şarkı Bulamama Sorunu Yaşayanlar Vardır. İnsan Müzik Dinlemek İstiyor Ama Dinlediği Müzikleri Yine Dinleyince Sıkılıyor , Sizler İçin Bir Müzik Listesi Oluşturdum:

1. Robbie Williams - Supreme

2. Emir Can İğrek - Müzik Kutusu

3. Buray - Deli Divane

4. Sefo - Bilmemmi (bu şarkıyı bilmeyen yoktur kesinlikle bilmemmi :D) [espri yaptım anladıysanız belitrtirsiniz :D]

5. Buray - Alaz Alaz

6. Ashes Remain - With Out You (Türkçesinide Dinlemenizi Tavsiye Ederim)

7. Ezhel - İmkansızım

8. Cem Karaca - Tamirci Çırağı (bir süre sonra sıkabiliyor ama güzel şarkı)

9. Rag'n' Bone Man - Human (şimdiye kadar Dinlediklerim Arasında anlamı EN GÜZEL şarkı budur!)

10. EDIS - Martılar

11. Tiesto - The Business

12. ItaloBrothers - Sleep When We're Dead (TAM BİR TATİL ŞARKISIDIR yaz tatilinde arabada giderken son ses açıp kolunuzu camdan çıkarıp sallamalık bi şarkı yani :D)

13. Justin Welington - Iko Iko (wellington diyede yazılıyo olabilir welington diyede tam bilmiyorum)

13. ItaloBrothers - My Life İs Party (buda Sleep When We're Dead Gibi Bir Tatil Şarkısı)

14. Stellar - Ashes

15. MaNga - Fazla Aşkı Olan Varmı

16. MaNga - Hint Kumaşı

17. NEFFEX - Best Of Me (anlamı güzel bir şarkı)

18. NEFFEX - Fight Back (kişisel görüşümü söylüyorumki anlamını bildiğinizde şarkı biraz gaza getirici olabiliyor)

19. Mahmut Orhan - 6 Days

20. Gaye Su Akyol - İstikrarlı Hayal Hakikattir

21. The Chainsmoker - Closer

22. Kargo - Yıldızların Altında

23. MFÖ - Ne Bileyim Ben (bu şarkıyı bilip bilmediğinizi ne bileyim ben :D) [yine espri yaptım anlayanlar belirtsin :D]

24. ItaloBrothers - This İs Night Life

25. OneRepublic - Counting Stars

26. Avicii - The Nights

27. Imagine Dragons - Thunder

28. Manuel - GAS GAS GAS

29. Muffin Time (şarkının yazarını bilmiyorum ama komik ve neşelendirici bi şarkı :D [klibi komik] )

30.Billie Eilish , Khalid - Lovely

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Selim
Benim Gibi Bazen Şarkı Bulamama Sorunu Yaşayanlar Vardır. İnsan Müzik Dinlemek İstiyor Ama Dinlediği Müzikleri Yine Dinleyince Sıkılıyor , Sizler İçin Bir Müzik Listesi Oluşturdum:

1. Robbie Williams - Supreme

2. Emir Can İğrek - Müzik Kutusu

3. Buray - Deli Divane

4. Sefo - Bilmemmi (bu şarkıyı bilmeyen yoktur kesinlikle bilmemmi :D) [espri yaptım anladıysanız belitrtirsiniz :D]

5. Buray - Alaz Alaz

6. Ashes Remain - With Out You (Türkçesinide Dinlemenizi Tavsiye Ederim)

7. Ezhel - İmkansızım

8. Cem Karaca - Tamirci Çırağı (bir süre sonra sıkabiliyor ama güzel şarkı)

9. Rag'n' Bone Man - Human (şimdiye kadar Dinlediklerim Arasında anlamı EN GÜZEL şarkı budur!)

10. EDIS - Martılar

11. Tiesto - The Business

12. ItaloBrothers - Sleep When We're Dead (TAM BİR TATİL ŞARKISIDIR yaz tatilinde arabada giderken son ses açıp kolunuzu camdan çıkarıp sallamalık bi şarkı yani :D)

13. Justin Welington - Iko Iko (wellington diyede yazılıyo olabilir welington diyede tam bilmiyorum)

13. ItaloBrothers - My Life İs Party (buda Sleep When We're Dead Gibi Bir Tatil Şarkısı)

14. Stellar - Ashes

15. MaNga - Fazla Aşkı Olan Varmı

16. MaNga - Hint Kumaşı

17. NEFFEX - Best Of Me (anlamı güzel bir şarkı)

18. NEFFEX - Fight Back (kişisel görüşümü söylüyorumki anlamını bildiğinizde şarkı biraz gaza getirici olabiliyor)

19. Mahmut Orhan - 6 Days

20. Gaye Su Akyol - İstikrarlı Hayal Hakikattir

21. The Chainsmoker - Closer

22. Kargo - Yıldızların Altında

23. MFÖ - Ne Bileyim Ben (bu şarkıyı bilip bilmediğinizi ne bileyim ben :D) [yine espri yaptım anlayanlar belirtsin :D]

24. ItaloBrothers - This İs Night Life

25. OneRepublic - Counting Stars

26. Avicii - The Nights

27. Imagine Dragons - Thunder

28. Manuel - GAS GAS GAS

29. Muffin Time (şarkının yazarını bilmiyorum ama komik ve neşelendirici bi şarkı :D [klibi komik] )

30.Billie Eilish , Khalid - Lovely
Adam ya!

Top Bottom