Neler Yeni

Sata 3 m2 SSD Tavsiyesi

KharKhad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Murat KARAKAYA
Herkese iyi günler,
Model anakartımın 1 adet m2 ssd slotuna Samsung 970 EVO Plus taktım.
Anakartımda bir yer daha var ancak orası anladığım kadarıyla m2 ancak sata 3.0 destekliyor.

Sitesinde anakart özelliklerinde belirttiği bu 1 M.2 (SATA3) yerine hangi ssd'yi alabilirim?
benim bulduklarım arasından ya da sizin tavsiyeniz var mıdır

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
ozan başaran
https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...xceria-g2-1tb-m-2-disk-fiyati,1584803490.html bu bütçede bundan iyisi yok (pardon sata demişsiniz görmedim bir tane daha bakıyorum hemen)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese iyi günler,
Model anakartımın 1 adet m2 ssd slotuna Samsung 970 EVO Plus taktım.
Anakartımda bir yer daha var ancak orası anladığım kadarıyla m2 ancak sata 3.0 destekliyor.

Sitesinde anakart özelliklerinde belirttiği bu 1 M.2 (SATA3) yerine hangi ssd'yi alabilirim?
benim bulduklarım arasından ya da sizin tavsiyeniz var mıdır

üstteki western digitalsi alabilirsiniz hocam tlc nand kullanıyormuş daha uzun ömürlü olur sadece drami yok

KharKhad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Murat KARAKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...xceria-g2-1tb-m-2-disk-fiyati,1584803490.html bu bütçede bundan iyisi yok (pardon sata demişsiniz görmedim bir tane daha bakıyorum hemen)
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstteki western digitalsi alabilirsiniz hocam tlc nand kullanıyormuş daha uzun ömürlü olur sadece drami yok
Teşekkür ederim, samsung 970'e windows kurulu, bunu oyun yüklemek için kullanacağım hocam, bir sorun olmaz herhalde, aslında samsung 860 evo'nun fiyatı öyle uçuk olmasaydı sadece samsung kullanırdım da :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,725
Üyeler
147,197
Son üye
cilvez44
Top Bottom