Neler Yeni

sata ssd ve hdd mi yoksa sadece m.2 ssd mi

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
arkadaşlar amacım oyun oynamak ve bilgisayarda da oyun tutmak istiyorum şimdi baktığım ssd 500 gb sadece onu alsam yetmicek o yüzden sata ssd alıp yanına 2tb hdd falan mı koysam yada m.2 ssd alıp 1tb hdd koysam daha iyi olur gibi ama hddler yavaş olduğu için içime de sinmiyor ssd de dursun istiyorum oyunlar yada hiç hdd ye girmeden 1tb m.2 ssd mi alayım

Atyxah

80+ Silver
tb m2 al geç

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
arkadaşlar amacım oyun oynamak ve bilgisayarda da oyun tutmak istiyorum şimdi baktığım ssd 500 gb sadece onu alsam yetmicek o yüzden sata ssd alıp yanına 2tb hdd falan mı koysam yada m.2 ssd alıp 1tb hdd koysam daha iyi olur gibi ama hddler yavaş olduğu için içime de sinmiyor ssd de dursun istiyorum oyunlar yada hiç hdd ye girmeden 1tb m.2 ssd mi alayım
1tb m2

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Dusuk sata ssd al win kur kalan para ile hdd al cok az ise butcen hdd al ileride sata alirsin ben hdd de oyun oynuyorum sorun olmuyor oyle hayal ettigin kadsr buyuk bi yavaslik yok

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dusuk sata ssd al win kur kalan para ile hdd al cok az ise butcen hdd al ileride sata alirsin ben hdd de oyun oynuyorum sorun olmuyor oyle hayal ettigin kadsr buyuk bi yavaslik yok
bütçem az değil yazdığım hepsini alabilirim yani bütçeyi kafana takmana gerek yok

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
bütçen kaç? ben olsam 500gb m2 ssd alır, elime para geçtikçe ekleme yapardım.

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
Discord
oktay#3037
bütçem az değil yazdığım hepsini alabilirim yani bütçeyi kafana takmana gerek yok
ozaman 1 tb m2 ssdler indirime giriyor bazen, kovala bir tane düşeni al, 2 ssd takabilecek kapasiten varsa ileride 1 m2 ssd daha alırsın

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
ssdnin 1 tb şeyi yokmuş iki tane 500 alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe yazdığım herşeyi alabilir hocam ama istediğim ssdnin 1 tb hali yok o yüzden sanırım iki tane 500 takıcam
birinde windows ve genel şeyler durur diğerinde oyunlar falan

ozaman 1 tb m2 ssdler indirime giriyor bazen, kovala bir tane düşeni al, 2 ssd takabilecek kapasiten varsa ileride 1 m2 ssd daha alırsın
usta ya ben kıbrıstayım yok burda öyle şeyler istediğim de 970 evo plus elemanda yokmuş 2 tb tekli var o da çok fazla para açısından

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
Discord
oktay#3037
ssdnin 1 tb şeyi yokmuş iki tane 500 alıcam

bütçe yazdığım herşeyi alabilir hocam ama istediğim ssdnin 1 tb hali yok o yüzden sanırım iki tane 500 takıcam
istediğin ssd derken ? marka ve yazma okuma hızlarına bakıp, forumca mantıklı görülen bir modele yönelebilirsin.

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
istediğin ssd derken ? marka ve yazma okuma hızlarına bakıp, forumca mantıklı görülen bir modele yönelebilirsin.
burda şey yaptım zaten 970 evo plus iyi dediler samsung'un o yüzden fiyat ve okuma yazma hızı olarak da iyi görünüyor tek bilmediğim dayanıklılık şeyi çünkü anakartta kendi soğutucu bloğu yok

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
Discord
oktay#3037
burda şey yaptım zaten 970 evo plus iyi dediler samsung'un o yüzden fiyat ve okuma yazma hızı olarak da iyi görünüyor tek bilmediğim dayanıklılık şeyi çünkü anakartta kendi soğutucu bloğu yok
bende sn570 var o da soğutucusuz,sıcaklık konusunda hissedilir bir durum yaşamadım ama sen bilirsin tabi

Top Bottom