Neler Yeni

Satın aldığım Sapphire Nitro+ 6600xt geldi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin Gündüz
Hayırlı olsun ben de bir ay önce Asus DUAL modelini aldım kullanmadım daha, elimde 1660 Super var onu satabilirsem ben de geçeceğim 😊

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Hayırlı uğurlu olsun, bence bariz bir sorun görmediğiniz sürece herhangi bir ayarla oynamayın. Bende aylardır 5600g ile idare ediyorum zaten vakit bulup doğru düzgün oyun oynadığımız yok. Biraz daha beklesem mi yoksa bende bu ürünü alsam mı diye düşünüyorum dünden beri. Ekran kartı fiyatları dünyada düşüyor ve daha da düşecek gibi duruyor ama bizde kur malum. İthalatçılar da indirimi 3 ay geriden zammı ise 3 günde fiyatlara yansıttığı için düşüşü bir türlü göremiyoruz.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Hayırlı uğurlu olsun, bence bariz bir sorun görmediğiniz sürece herhangi bir ayarla oynamayın. Bende aylardır 5600g ile idare ediyorum zaten vakit bulup doğru düzgün oyun oynadığımız yok. Biraz daha beklesem mi yoksa bende bu ürünü alsam mı diye düşünüyorum dünden beri. Ekran kartı fiyatları dünyada düşüyor ve daha da düşecek gibi duruyor ama bizde kur malum. İthalatçılar da indirimi 3 ay geriden zammı ise 3 günde fiyatlara yansıttığı için düşüşü bir türlü göremiyoruz.
ben de yaklasik bir aydir 6600 kovaliyordum. en son gaza gelip bu kartı aldım. kur bir gunde 35-40 kr arttigi icin riske girmek istemedim. dediiniz gibi indirim 3 ay geriden geliyor zam saniyesinde. Umarim istediklerinize kavusursunuz tesekkur ederim.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Hayırlı olsun 👌 işlemci O/C yapılabilir

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Erdem Durdu
Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,472
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
kullanim olarak yuksek seviyede ama bu oyun için, yine de sicaklik iyi durumda degil mi sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

islemcim en kotu silikona sahip, 4.3 ghz oc yaptigimda bile 90dereeceye cikiyor. uv yapinca da mavi ekran yiyorum
65 derece iyi zaten.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Hayırlı olsun

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
asus dual 6600xt kullanıcıyim bende kart güzel güle güle kullanın
Hayırlı olsun
Nitro daha uygun şu an hocam.
Yine de 300-400 TL fazla verip Dual alayım mı?
teşekkür ederim. Uzun kullanımda inceleme yaptigimda paylasim yapacağım. Ben bir sorun gormedim ve sapphire markasinin 4. modeli bu kullandigimm. Her biri guzel performans ve sogutma sagladi. Asus kullanmadim hic bilemiyorum

Top Bottom