Neler Yeni

Sayın Donanım Arşivi Yönetimine Ve Siz Değerli Üyelerine Saygılarımla

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kemal ALKIN
İlgilendiği Kategoriler
İşletim Sistemleri
Öncelikle sayın @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz ile tüm topluluğa selamlar.
Sayın yönetici ve kurucu @Abdullah Hacıgül ile aynı şehirde yaşadığımızı öğrendiğim @Mehmet Yılmaz beye 25 Ağustos 2021 tarihinde özel mesaj yoluyla bir katkı sağlama talebi ilettim. Buradan yönetici arkadaşlara özel mesaj size ulaştıysa dönüş yapabilirseniz mutluluk duyarım.

Buraya üye olmadan takip etmekteydim. Farkına varınca üye oldum. Ben Kemal Alkın; 2007, 2008 ve özellikle 2009, 2010 yıllarından itibaren işletim sistemleri üzerinde yoğunlaşarak takip edenlerin bildiği üzere macOS işletim sistemi ve buna bağlı olarak Hackintosh alanında hobim tecrübe ve işe dönüştü.

Kısaca özetlersek:

Tam olarak 10+ yılı aşkın bir süredir tecrübe ve bilgi birikimimine sahibim. Yerli ve yabancı topluluklarda gönüllü olarak hizmet verdim. Ayrıca çeşitli topluluklarda Türkçe yerel moderatörlük yaptım. Son yıllarda şahıs şirketim üzerinden talep eden kişi veya şirketlere macOS, Hackintosh gibi yazılımsal çözüm ve danışmanlık veriyorum. İsmi bilinen bir dağıtım sahibiyim (Hackintosh). Yaklaşık olarak 2009 yılından bu yana binlerce (1000+) hatta daha fazla; sayısız Hackintosh kurulumu sağladım.

Hackintosh nedir derseniz:

Bazı rehberler:

Bazı çalışmalarım:

Hepsi bir arada:

Yeni:

Herkes için macOS
sloganımdan yola çıktığım:
macOS ile işletim sistemleri gibi Hackintosh tutkumu; tüm bilgi birikimim ve tecrübemle sizlere severek fayda sağlayacağıma inanıyorum.

Saygılarımla.
@KemalALKIN
Ankara - Çankaya​

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
channels4_profile.jpg

Buldum sizi galiba, siz misiniz?

EldemTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eldem OZTURK
Konu Hackintosh ise ilk adres kesinlikle konuda tecrubeli ve basarili. Basarilarini devamini dilerim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Forumda gördüğüm en resmi üyesin. Saygılar hocam.

DaffyGraphic

80+ Silver
Forumda gördüğüm en resmi üyesin. Saygılar hocam.
Harbi ya adam çok resmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle sayın @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz ile tüm topluluğa selamlar.
Sayın yönetici ve kurucu @Abdullah Hacıgül ile aynı şehirde yaşadığımızı öğrendiğim @Mehmet Yılmaz beye 25 Ağustos 2021 tarihinde özel mesaj yoluyla bir katkı sağlama talebi ilettim. Buradan yönetici arkadaşlara özel mesaj size ulaştıysa dönüş yapabilirseniz mutluluk duyarım.

Buraya üye olmadan takip etmekteydim. Farkına varınca üye oldum. Ben Kemal Alkın; 2007, 2008 ve özellikle 2009, 2010 yıllarından itibaren işletim sistemleri üzerinde yoğunlaşarak takip edenlerin bildiği üzere macOS işletim sistemi ve buna bağlı olarak Hackintosh alanında hobim tecrübe ve işe dönüştü.

Kısaca özetlersek:

Tam olarak 10+ yılı aşkın bir süredir tecrübe ve bilgi birikimimine sahibim. Yerli ve yabancı topluluklarda gönüllü olarak hizmet verdim. Ayrıca çeşitli topluluklarda Türkçe yerel moderatörlük yaptım. Son yıllarda şahıs şirketim üzerinden talep eden kişi veya şirketlere macOS, Hackintosh gibi yazılımsal çözüm ve danışmanlık veriyorum. İsmi bilinen bir dağıtım sahibiyim (Hackintosh). Yaklaşık olarak 2009 yılından bu yana binlerce (1000+) hatta daha fazla; sayısız Hackintosh kurulumu sağladım.

Hackintosh nedir derseniz:

Bazı rehberler:

Bazı çalışmalarım:

Hepsi bir arada:

Yeni:

Herkes için macOS sloganımdan yola çıktığım:
macOS ile işletim sistemleri gibi Hackintosh tutkumu; tüm bilgi birikimim ve tecrübemle sizlere severek fayda sağlayacağıma inanıyorum.

Saygılarımla.
@KemalALKIN
Ankara - Çankaya​
Ellinize sağlık hocam.Saygılarla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,695
Üyeler
140,685
Son üye