Neler Yeni

SDN Forum'u bırakmalı mıyım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HoYeon Jung

80+ Gold
Asıl espriyi burada gördük. Aşırı mizahcı erkeğim benim... 💋
Attığın mesajı beğenen 2 kişi de SDN forumdan. Kendini komik falan sanıyorsun, 17 yaşında ergenin tekisin. Aklınca laf geçirmeye çalışıyorsun, fazla uğraşma. Konu açıldığından beri dalga geçer gibi cevaplar veriyorsun, sizin arkadaşlarınız dışında kimse seni ciddiye almıyor. Daha fazla saçma sapan konuşma. SDN formu da kullandım, bir konuya girmek 30sn falan sürüyordu sanırsam. Yürüyün gidin işinize, akşam akşam sizin gibi zeka seviyesi düşük çocuklar ile uğraşamayacağım. Hayırlı geceler, hayırlı forumlar. 🙂

yok ben valla onlardan degilim abi
images (23) (1).jpeg

(!)

wittroc

80+
Attığın mesajı beğenen 2 kişi de SDN forumdan. Kendini komik falan sanıyorsun, 17 yaşında ergenin tekisin. Aklınca laf geçirmeye çalışıyorsun, fazla uğraşma. Konu açıldığından beri dalga geçer gibi cevaplar veriyorsun, sizin arkadaşlarınız dışında kimse seni ciddiye almıyor. Daha fazla saçma sapan konuşma. SDN formu da kullandım, bir konuya girmek 30sn falan sürüyordu sanırsam. Yürüyün gidin işinize, akşam akşam sizin gibi zeka seviyesi düşük çocuklar ile uğraşamayacağım. Hayırlı geceler, hayırlı forumlar. 🙂
duvarına baktıktan sonra ciddi alamadım pasam ya

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Burak Tokgöz
Bıraktım ve gençleştim resmen bu kadar mı fark eder

Ziona

80+ Silver
bence toplu olarak gelip biri konu açmış diğerleri de konuyu üste çekmeye zorluyor o.O2

p04w04p5

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Berk
Instagram
subsonicreal
Discord
rea#2047
1630529976321.png

sunlari yazmasan belki dediklerine saygi duyardim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,307
Üyeler
158,078