Neler Yeni

Yardım SEA OF THIEVES VPN AÇMADAN GİRMİYOR

{ExperElite}

80+ Bronze
Sea of thievese vpn açmadan girince lavenderbeard hatası veriyor ve giremiyorum bir çözümü varmı

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,170
İsim
Oğuz
Sunucular kapalı şu an, bakım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan aydın
Eğer sorun güvenli internetten kaynaklanıyorsa kapatmayı anlatayım, telefona türkcell uygulamasını indirip giriş yapın sonra ana ekranda aşağıda ortada işlemler var oraya girin , sayfaının oratsında güvenli internet ayarları var oraya girip güvenli int hizmeti almak istemiyorum diye seçim yapıp değişikliği onayla diyin sonra sms ile işleminiz tamamlandı dicek sanırım yada uygulamadan onaylandı der birde öyle deneyin oyuna girmeyi

{ExperElite}

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sorun güvenli internetten kaynaklanıyorsa kapatmayı anlatayım, telefona türkcell uygulamasını indirip giriş yapın sonra ana ekranda aşağıda ortada işlemler var oraya girin , sayfaının oratsında güvenli internet ayarları var oraya girip güvenli int hizmeti almak istemiyorum diye seçim yapıp değişikliği onayla diyin sonra sms ile işleminiz tamamlandı dicek sanırım yada uygulamadan onaylandı der birde öyle deneyin oyuna girmeyi
Güvenli modu kapayinca hangi değislikler oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece o oyunda mı böyle
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sea of thievese vpn açmadan girince lavenderbeard hatası veriyor ve giremiyorum bir çözümü varmı
Ayrıca oyunda hiç Türk'e rastlamadım vpn yüzündenmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan aydın
Güvenli modu kapatınca tüm internet sitelerine girebilirsin , çünkü güvenli internet siteleri engelliyor ve bazı oyunlarıda kötü uygulama olarak görüp engelliyor , benim telefonda hatırlamıyorum ama oynadığım bi uçak similasyonu mobil veride çalışıyordu ama wifide hata veriyordu araştırdım banada güvenli mod dediler , vende kapattım ve gerçekten düzeldi oyuna girebildim sendede öyle olmuş olabilir ki bu ayarı kapatmak çocukları kötü şeylerden korumak hariç hiçbi işe yaramıyor

Türklere rastlamamanın sebebi evet vpn , bu sayede internetin başka bi ülkede kendini gösteri ve oraya bağlandı bide gizlilik falan sağlayıp bu güvenli interneti saf dışı bırakıyor

Top Bottom