Neler Yeni

Yardım Seagate Barracuda %100 damaged block hatası

razerr00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berat güven
Hocam merhabalar segate 1tb diskim var pc de m.2 ssd var onu kullanıyorum genelde bu harddisk cihazımda 2 seneyi aşkın bulunmaktadır dün oyunları hdd ye atayım bari dedim atmamayınca noluyo dedim hd tune indirdim sonuç karşımda hiç kullanmadığım hdd durduğu yerde nasıl bozulur neden bozulur çöp dimi hocam bu hiç şansım yok

segate.png

grasdiyas

80+ Silver
Hocam merhabalar segate 1tb diskim var pc de m.2 ssd var onu kullanıyorum genelde bu harddisk cihazımda 2 seneyi aşkın bulunmaktadır dün oyunları hdd ye atayım bari dedim atmamayınca noluyo dedim hd tune indirdim sonuç karşımda hiç kullanmadığım hdd durduğu yerde nasıl bozulur neden bozulur çöp dimi hocam bu hiç şansım yok

Alıntıyı görüntüle
darbe almış olabilir belki çöp artık işe yaramaz

grasdiyas

80+ Silver
hocam darbe almadı bişey yapılmadı fazlada veri atılmadı sadece nasıl bozuldugunu anlamak istiyorumki ona göre bilinçleneyim
Pek bi fikrim yok açıkcası genelde darbe düşme veyada sallanmadan dolayı bad sectör oluşabiliyor

razerr00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berat güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek bi fikrim yok açıkcası genelde darbe düşme veyada sallanmadan dolayı bad sectör oluşabiliyor
hocam belki bi ihtimal sata kablosunda sorun vardır diye falan değiştirdim ilk yapışımda yeşil çıktı yarsına kadar sonra gene kırmızı neyse elvade ediyorum hdd me eyvallah yardım için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom