Neler Yeni

Seboreik Dermatit Egzama İçin Çözüm Önerisi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Hocam bugün şehirimdeki üniversite hastanesine gittim , söylediklerinizi tıpatıp söyledim , doktor zumab ilaç grubunun ne olduğunu bilmediğini söyledi. Biyopsi vs istemedi, hap losyon ve bir kaç şey daha verdi 1 ay sonra gel dedi :D Hastalığın egzama olduğunu sedef olmadığını söyledi ona göre birşeyler verdi fakat bunlarında pek etkisinin olacağını zannetmiyorum sizce hapın vs yardımı olurmu?
Hapın ismi ne

r4NG3r

80+ Silver
Çözümü yok sal gitsin yazın bitiyor kışın başlıyor bende de.seboreik dermatit'in ne olduğunu bilmeyenler yorum yapmış hep.

Rant kapısı olmuş bu hastalık çözümünü bulmazlar.herkes farklı bir şey satma derdinde

Son düzenleme:

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
yarın atayım hocam bakıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözümü yok sal gitsin yazın bitiyor kışın başlıyor bende de.seboreik dermatit'in ne olduğunu bilmeyenler yorum yapmış hep.

Rant kapısı olmuş bu hastalık çözümünü bulmazlar.herkes farklı bir şey satma derdinde
keşke o kadar basit olsa , bendeki aşırı rahatsız ediyor ve yüksek derecede egzama mevcut

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati

Ekler

• IMG_2563.jpeg
    IMG_2563.jpeg
    2.4 MB · Hit: 63

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Bunları verdi hocam en sağdaki hap
Betasalic iyidir ama kabus gördürür hipkortta benzeri diğeri de genelde açık yaralar için veriliyor, hangi şehirdesin bilmiyorum kocaeli üniversitesi marmara üniversitesi atatürk üniversitesi acıbadem üni. istanbul cerrahpaşa hacettepe ktü gibi üniversitelerin hepsi yapıyor hatta bu tedaviye ilk marmara acıbadem iüc koü gibi üniversiteler başladı, geçtiğimiz yıllarda ktü atatürk gibi üniversiteler de sağlık bakanlığıyla anlaşmayı yaptı, hangi bölgedesin bilmiyorum ama en azından ankaraya yakınsan oraya gitmende fayda var

ya dostum nasıl yok

@n7cati dostum kayıtlar burada

hüseyin anul seboreik dermatit nedeniyle yazdığı ilaçlar:

sonrasında üniversitede son tanı ve biyoajan tedavisiyle aldığım ilaçlar

Yediğim iğnelerden iyi mi bileceksin? insanların umutlarına alacakları tedavilere engel olma aaaa

Son olarak da dilumab denilen bir tedavi var, atopik dermatit için önerilmiş, seboreik için hala en iyi çözüm zumab grubu biyoajanlar olarak bildirildi
atopik dermatik için dilumab makalesi:

1699037060816.png

Son düzenleme:

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Betasalic iyidir ama kabus gördürür hipkortta benzeri diğeri de genelde açık yaralar için veriliyor, hangi şehirdesin bilmiyorum kocaeli üniversitesi marmara üniversitesi atatürk üniversitesi acıbadem üni. istanbul cerrahpaşa hacettepe ktü gibi üniversitelerin hepsi yapıyor hatta bu tedaviye ilk marmara acıbadem iüc koü gibi üniversiteler başladı, geçtiğimiz yıllarda ktü atatürk gibi üniversiteler de sağlık bakanlığıyla anlaşmayı yaptı, hangi bölgedesin bilmiyorum ama en azından ankaraya yakınsan oraya gitmende fayda var

ya dostum nasıl yok

@n7cati dostum kayıtlar burada
Alıntıyı görüntüle

hüseyin anul seboreik dermatit nedeniyle yazdığı ilaçlar:

Alıntıyı görüntüle
sonrasında üniversitede son tanı ve biyoajan tedavisiyle aldığım ilaçlar
Alıntıyı görüntüle
Yediğim iğnelerden iyi mi bileceksin? insanların umutlarına alacakları tedavilere engel olma aaaa

Son olarak da dilumab denilen bir tedavi var, atopik dermatit için önerilmiş, seboreik için hala en iyi çözüm zumab grubu biyoajanlar olarak bildirildi
atopik dermatik için dilumab makalesi:

Maalesef o illerde değilim , ek olarak satın almamı önerdiğiniz bir ilaç veya şampuan varmı? Bu arada yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Maalesef o illerde değilim , ek olarak satın almamı önerdiğiniz bir ilaç veya şampuan varmı? Bu arada yardımlarınız için çok teşekkür ederim
limontepenin çam katranı şampuanı ve merhemi var, çok azdığı dönemlerde kullanabilirsin 2dk bekleterek, tırnak ayak el kol için de aynı çam katranı merhemi, benim tırnaklarıma dahi bulaştığında doktor çekilecek bu tırnaklar demişti, bu katran merhemiyle geçirmiştim, yeğenim askere giderken verdiğim bu merhemi ona, yeğenimde de dermatit var, çok iyi geldi askerlikte şuan o kendi halinde atlattı tedavi olmadan

Top Bottom