Neler Yeni

seçtiğim yurt dışı telefonlardan hangisine ımeı atmak daha kolay ve üzmez

fattih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Fatih
İkisinin yurtdışı fiyatı neredeyse aynı. özelliklerine baktığımda kafa kafaya gibiler. 13t pro bi tık iyi gibi ama ufak özelliklerle. ben olsam daha gözüme hoş geldiği için mi 13 alırdım. 16.550TL ye direnç kayıtlı şekilde kullanabilirsin. Tr fiyatından 26k daha ucuza geliyor.
Hocam Ankara civarında 17 18 den aşağı yok 13 siz nereden bakıyorsunuz

Lokimp4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Loki
Hocam Ankara civarında 17 18 den aşağı yok 13 siz nereden bakıyorsunuz
Tanır mısınız bilmiyorum facebook'da 30k üyeli Xiaomi grubu olan birisi dükkanı mardinde. Fiyat listesi falan paylaşıyor sipariş üzerine illere istenilen telefonu gönderiyor. güvenilir şekilde en ucuz burada buldum. 1 yılda. ilk olarak Oneplus 9 pro aldık. daha sonra Mi 13t aldık. 1 hafta önce 15 pro max. yarında İnfinix marka telefon geliyor. Bahsettiğiniz satıcılar bu adamlardan alıp üstüne 1k koyuyor öyle satıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Tuğra Ağaoğlu
Hocam xiaomi 13 alabilirsin tavsiye ederim işin ehli güzel bi yerde direnç yaptır kafan rahat olur
dirençsiz telefonlar bundan sonra muhtemelen olmayacak alışmak lazım , türkiyede de ustaları var riskli ama o kadar korkulacak bir işlem değil direnç attırın kafanız rahat olsun kesinlikle dirençsiz işte 11t var 10t pro /10t var ama zaten xiaomi 14 serisi çıkmışken sıfır cihaz alıp da 10/11 serisinden oneplus 9 serisinden almaya gerek yok direnç attırın ustasına gidin 13 ultra alın mesela muazzam cihaz

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
dirençsiz telefonlar bundan sonra muhtemelen olmayacak alışmak lazım , türkiyede de ustaları var riskli ama o kadar korkulacak bir işlem değil direnç attırın kafanız rahat olsun kesinlikle dirençsiz işte 11t var 10t pro /10t var ama zaten xiaomi 14 serisi çıkmışken sıfır cihaz alıp da 10/11 serisinden oneplus 9 serisinden almaya gerek yok direnç attırın ustasına gidin 13 ultra alın mesela muazzam cihaz
Hala durum aynı mı en iyi mi 11t mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,261
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom