Neler Yeni

Secure boot ayarından sonra görüntü gelmiyor

GLADIOKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Okan Kaleli
Gece cs go için faceit indirmiştim, ama W11 kullandığım için secure boot vs açmam gerekiyormuş, BIOS ayarı değiştirdim Secure Boot ayarlarında kaydet yeniden başlat dedim ekran gitti bir daha görüntü gelmedi. Pc açılıyor işlemci fanı dönüyor sonra geri duruyor sonra tekrar çalışıyor böyle bir döngü var ekrana bir şey gelmiyor. Bir sürü yol denedim sonuç alamadım. Denenen yollar:
- BIOS pilini çıkardım 5 dakika bekledim taktım olmadı.
- Ekran kartı çıkardım RAM çıkardım taktım olmadı.
- Ekran kartsız çalıştıramiyorum işlemcim amd ryzen 5 3600 , dahili grafik kartı yok sanırsam
- RAM'i temizledim gene sonuç yok.
- Cmos denen şeylere de dokundurdum ama o da sonuç vermiyor.
Kafayı yiyeceğim sorun nerede olabilir?
Ryzen 5 3600 , GTX 1660 Super , Gigabyte B450M S2H

goathekid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan GÜVENDİ
Hocam merhaba sorunu çözebildiniz mi ben de bugün aynı sorunu yaşadım tıpa tıp aynı

Zeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedri
Aynı sorunu bende yaşıyorum hocam çözüldü mü ne yaptınız?

Zeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedri
Garantiye gönderiğinizde cihaza bağlayıp default edebiliyorlarmış. Secure boot açmak anakartınızın yandığı,bozulduğu anlamına gelmiyor. Eğer imkanı olan varsa daha düşük işlemci takarak görüntü almaya çalışsın alamıyorsa servis çözebiliyor. Anakart kendini kitliyor ama çöp olmuyor.

alp.e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
alp
Garantiye gönderiğinizde cihaza bağlayıp default edebiliyorlarmış. Secure boot açmak anakartınızın yandığı,bozulduğu anlamına gelmiyor. Eğer imkanı olan varsa daha düşük işlemci takarak görüntü almaya çalışsın alamıyorsa servis çözebiliyor. Anakart kendini kitliyor ama çöp olmuyor.
garantisi yok bilgisayarciya gondersem olur mu vede kaç para tutar.

bwNN

80+ Silver
Bilgisayar açılırken bios tuşuna bas bas çek yaoarmısın bi müddet F2 yada Del deydi bende ama sende bilmiyom

Top Bottom