Neler Yeni

"Seen" erken erişim incelemesi [v0.6]

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ulaş Bal
Instagram
ulasbalcomtr
Steam
ulasbalcomtr
Twitter
ulasbalcomtr
Seen oyun incelemesi;

Bağımsız oyunlara özel bir ilgim var bütün bağımsız oyunlara yetişmem mümkün olmasa da izleyici kitlemin rahat erişebileceği oyunları özel olarak araştırıp onlara canlı yayında oyunu beraber inceleme fırsatı tanıyorum, 2+ saatten oluşan bir gameplay sonrası sizlere görüşlerimi aktarıyorum.

Öncelikle oyun Unreal Engine ile geliştirilmiş ve grafik kalitesi çok yüksek ben Sinematik ayarlarda oynadım oyun grafikleri gerçekten tatmin bakımından çok başarılı ve kesinlikle sistem zorlamıyor [DirectX 11] bunun yanında yapımcılar aslında bir bulmaca/parkur oyunu yapmak istemişler ve mükemmel bir hikaye yazmışlar genelde bulmaca oyunlarında hikaye olur evet ama parkur oyunlarında hikaye gerçekten çok az rastlanan bir şey.

Seen çok dramatik bir oyun, yeri geliyor üzülüyorsunuz yeri geliyor kızıyorsunuz ama drama sevenlere müjde oyunda mutlu olduğunuz yer yok hep üzgünüz ama son sahnede kalpler ısınıyor ve biraz tebessüm ediyoruz.

Oyunda evsiz bir çocuğu canlandırıyorsunuz çocuk sürekli ağlıyor :cry: . Ayrıca onun yanında ona yoldaşlık eden bir kedisi var 😻 . Bu çocuk toplum tarafından sürekli şiddet görüyor ve dışlanıyor ve bir düşman (Villain) tarafından eziyet görüyor.

Seen şuan erken erişimde ve çok başarılı! Yeni sahneler ve özellikler ekleniyor, oynayış konusunda klavye veya yön tuşları kullanıyorsunuz bende yok ama game pad ile oynarsanız daha çok zevk alacağınıza eminim zaten oyun boyunca toplamda 6-7 tuş kullanıyorsunuz (Yön tuşları veya W,A,S,D ve boşluk tuşu birde Z tuşu)

Gelelim oyunun en güzel yerine sevgili arkadaşlar oyun belki de yapılmış en güzel oyun müziklerine sahip müzikler kendini defalarca kez aşık etti. Müzikler kesinlikle tekrar etmiyor hepsi son derece iyi ve tatmin seviyesi yüksek.

Seen ABD'de 2 Dolar gibi bir fiyata sahip ama Türkiye'de Steam üzerinden 4,20 Liraya alabilirsiniz! Bu kadar uygun fiyata bu kadar başarılı bir oyun bulamazsınız, bağımsız erken erişim oyunu böyle fiyattan satılır oyunda emek ve çalışma var. :)

Ekler

• capsule_616x353 (1).jpg
    capsule_616x353 (1).jpg
    66.9 KB · Hit: 32

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler