Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SEİKO 5 SKX SSK003K1 GMT OTOMATİK SAAT 13534 TL

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Mehmet Eyüp Atan
TR de o kadar sahte varki hiç bakmıyorum bile
İşte bilen olması lazım abi. Fikirtepe de piyasayı bilen bir abi var onda vardı Omega filan. Replika satmıyor orjinal alıyor tamirini filan yapıyor satıyor ben ondan ayarlarsam alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen ay hanowa aldım ya daha uzun süre almam ama at yine de bulunsun elimin altında
Gönderdim dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
otomatik olması şart değilse victorinox swiss infantry bakabilirsin tam olarak nasıl bi saat istiyorsun

ben bu saati almıştım zamanında, çok sağlam bi saat. içerisinden yedek bir adet daha nato kayış çıkıyor. istersen çelik bilezikli versiyonu da var yaklaşık 1 daha pahalı. onu ister çelik ister nato kayışla da kullanabilirsin. hoşuna giden tarzı belirtirsen başka modeller de önerebilirim.

Şu tarz bir şey arıyorum hocam. Tam olarak benzemesine gerek yok ama genel tarz olarak bu tarz bir şey istiyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven

Şu tarz bir şey arıyorum hocam. Tam olarak benzemesine gerek yok ama genel tarz olarak bu tarz bir şey istiyorum.
öncelikle bu model çok çok iyi bi saat. carbon kasa bu fiyata başka bulamazsın. eğer para biriktirip alma imkanın varsa şiddetle tavsiye ederim. tasarımı bana uymadığında benim tercihim olmazdı. bu tarz bildiğim pek bi saat yok ama yine de bakınırım. silikon kayış yerine çelik bilezik almamız daha mantıklı olur. çünkü ileride ucuz fiyata uygun silikon kayış bulabilirsin ama saatlerin orjinal çelik bileziğini sonradan bulup almak zor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
ssk003 modelini bitirmişsiniz :D 001 ve 005 modellerini ekledim konuya

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Olcay akbulut
13k büyük bi para mı?
değişir hocam bana büyük sana küçük herkes aynı parayı kazanmıyor. Belki adamın maaşının çoğunluğu ne biliyosun

Yine bir saat indirimi paylaşalım.
-Hardlex kristal cam
-4R34 kalibre inhouse Seiko otomatik makine
-GMT Fonksiyonu
-42.5 mm Çelik kasa ve çelik jübile bilezik.
-Alüminyum çift yön bezel
-SSK 001 (Siyah kadran) ve SSK 005 (turuncu kadran modelleri de aynı fiyat)
Uzun yıllar kullanabileceğiniz güzel bir saat.
Tek dezevantajı saat normal skx serisine göre biraz kalın bi kasaya sahip. Ayrıca ilk çıkan skx ler 200mt su geçirmezliğe sahipken bu modelde 100mt su geçirmezlik var. İşlevsel olarak bir dalgıç saati değil ama yine de çok güzel makina. (Tepesi vidalı değil ve otomatik olmasına rağmen elle kurma özelliği de var.)
Çoğu karta vade farksız 5 veya 6 taksit var. Satıcıdan alışverişim olmadı ama yorumları iyi ve daha önce ismini duyduğum bi firma.
https://conteenium.com/product/seiko-5-military-2-21-jewels-snkn27k1/ hocam tr de bunu satan varmı?

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Furkan Güven

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
değişir hocam bana büyük sana küçük herkes aynı parayı kazanmıyor. Belki adamın maaşının çoğunluğu ne biliyosun

https://conteenium.com/product/seiko-5-military-2-21-jewels-snkn27k1/ hocam tr de bunu satan varmı?
maalesef kalmadı diye biliyorum snk 803 modeli

Hocam SRPD63K modeli için ne dersin almaya değermi sence birde bu aralar Citizen NH8390-03XE modeli çok hoşuma gidiyor ama camı mineral :unsure:
srpd aslında konuda paylaştığım saatin aynısı. sadece gmt özelliği yok. alınabilir güzel saat citizenin o modelini bilmiyorum

Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Olcay akbulut
maalesef kalmadı diye biliyorum snk 803 modeli

srpd aslında konuda paylaştığım saatin aynısı. sadece gmt özelliği yok. alınabilir güzel saat citizenin o modelini bilmiyorum
üretimi mi durdu yoksa trye mi gelmiyor, gerçekten çok beğendiğim bir saatdi 😭

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,944
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
OK yazma zahmetine girmeseydin paşam reaksiyon bıraksan yeterdi :D Fikirlere karşı argüman sunmadan kendince dalga geçerek cevap vermen de komik bu arada, diğer arkadaşa da engelleyeyim vs yazmışsın düzgünce sorduğu soruya bu da seviyeni belli ediyor. Beni de engelle guzzuuummm

Top Bottom