Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SEİKO 5 SKX SSK003K1 GMT OTOMATİK SAAT 13534 TL

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Bazen kayışı olmuyor yeni kayış yapıyorlar mekanizma ve çerçeve sağlam orjinal ise alınır bence. Her saat bulunur 2. elde eski yeni benim bir akraba var sağolsun anlıyor alım satım yapıyor baya iyi fiyata ben ondan alıyorum gözlük saat filan. Eyevan filan aldım. Orjinal camı çerçevesi çizik yok. Sıfırı 25-26K baya kaliteli.
kayış deeğişir o problem değil zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Fatih ÖKSÜZOĞLU
sence bu parayı saate verebilecek adamın akıllı saati yok mudur knk :D
Ben verdim orient aldim ama akilli saatim yok bu saati de cok şık buluyorum ama bi kac ay var daha saati bir taki olarak gordugumden dolayi akilli saat biraz manasiz ve cirkin geliyor bana.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mehmet Eyüp Atan
kayış deeğişir o problem değil zaten
Aynen işte dediğim gibi mekanizması sağlam olsun. Kayış bir şey değil. Anlayan biri olacak. Sağlam esnaf zor bu devirde. Kandıramayacak bulmak lazım.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Aynen işte dediğim gibi mekanizması sağlam olsun. Kayış bir şey değil. Anlayan biri olacak. Sağlam esnaf zor bu devirde. Kandıramayacak bulmak lazım.
ben küçük yerde yaşadığım için ikinci el alma şansım yok ama istanbul ve izmirde çok rahat bulunuyo. ayrıca istanbul'da saat esnafından pazarlıkla çok ucuza sıfır saatler alınabiliyor bazen

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
atacan atmaca
ben de ondan bahsediyorum iyi bir otomatik saati şu an 10k dan aşağı alamazsınız. kaldı ki bunda gmt özelliği var ve gerçektan ömürlük bir makina. 2 3 bin liraya satılan moda markalarının çin malı fason saatleri aslında saat değil. bu paylaştığım modeli saatlerin giriş seviyesi olarak kabul edebiliriz. piyasayı daha önce takip etmediysen fiyatı yüksek görünebilir ama inan bu paraya bu saat çok ucuz. çıkış fiyatı 550 dolar civarıydı. şu anda 400 dolar civarı bi fiyata düşmüş.
hobi olarak haklısın dostum

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mehmet Eyüp Atan
ben küçük yerde yaşadığım için ikinci el alma şansım yok ama istanbul ve izmirde çok rahat bulunuyo. ayrıca istanbul'da saat esnafından pazarlıkla çok ucuza sıfır saatler alınabiliyor bazen
Benim akraba kargo filanda yapıyordu galiba istersen özelden atayım. İlgilenirsen bakarsın. Son zamanlarda bilmiyorum ne parçalar var da isetersen.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Benim akraba kargo filanda yapıyordu galiba istersen özelden atayım. İlgilenirsen bakarsın. Son zamanlarda bilmiyorum ne parçalar var da isetersen.
geçen ay hanowa aldım ya daha uzun süre almam ama at yine de bulunsun elimin altında

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mehmet Eyüp Atan

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Bunlar para değil, ortalama bir Omega 200K dan başlıyor
sen biliyosun bu işi kralım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hobi olarak haklısın dostum
hem hobi olarak hem de orta sınıf erkeklerin kolunda saat olmalı bence. sadece karşıdakini etkilemek için de değil, saat takmak iyi bi alışkanlık. ha öğrencisindir paran yoktur veya takmayı sevmiyorsundur orası ayrı

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mehmet Eyüp Atan

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750