Neler Yeni

🔥İndirim Şekersiz Fındık Ezmesi 161₺💙

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
Akıl verenlere hastayım :D
Ben de sana hastayım. Sahte profil açmıssın ilk mesajın ve kendi konuna kendi sahte hesabınla aynı anda tepki veriyosun maşallah. Ayrıca rapor edildi bakalım napacaklar.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Axl Rose
Gidin normal fındık alın yiyin bu saçma sapan ürünlere para vermeyin. İster şekerli ister şekersiz işlenmiş üründen fayda gelmez.
Dostum bu mantıkla fıstık ezmeleri, badem ezmeleri hepsini çöpe attın gittin, kahvaltıda biraz bal ile tüketmenin en güzel yollarından biri. Ayrıca %100 olanın içeriğine bakarsan sadece fındıktan ibaret, hiç bir koruyucu ya da katkı maddesi içermediği beyan edilmiş.

Kekstra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Ben de sana hastayım. Sahte profil açmıssın ilk mesajın ve kendi konuna kendi sahte hesabınla aynı anda tepki veriyosun maşallah. Ayrıca rapor edildi bakalım napacaklar.
Konu sahibi değilim, sadece kıraathane yaşantısından çıkamayıp sağda solda akıl verenleri gördükçe dayanamayıp yorum yapıyorum. :))Sen çikolatada yeme direkt ham kakao ye aynı mantık, e yiyebilirsen tabi. Egoların hepsi boş, forum adabını bilmelisin. Biri sana tak diye cevap yapıştırınca hemen yönetime koşmayı biliyorsun nedense..

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mehmet
herkesin bir zevki var zaten de işlenmiş gıda mantığına neden hep kötü gözde bakılıyor? arkadaşın belirttiği ürün sağlıksızda değil...

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

hashus01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasan Hüseyin
Bir tane aldım teşekkürler

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Kara Kartal
Şekersiz diye satılan tüm ürünler sağlıklı değildir (Türkiyede bu kanundur)

Top Bottom