Neler Yeni

Çözüldü✓ Seneye üniversiteye geçeceğim için fikir istiyorum

erenakc1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Akçelik
Bütçe
20000
Merhaba abilerim kardeşlerim geçen sene bu zamanlarda çok büyük hevesle masaüstü bilgisayar almıştım ryzen 5 5500 rx 6600 lü bi sistem bu zamana kadar piyasada elimi sürmediğim oyun kalmadı ve artık sıkıldım diyebilirim son 1 haftadır kafam çok karışık belki deneyimi olanlar vs. destek olabilir diue bu konuyu açıyorum artık pek oyun oynayasım kalmadı fakat eğer ilerde oynayasım gelirse diye ne alacağıma kadar veremiyorum fikirlerinizi bekliyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba abilerim kardeşlerim geçen sene bu zamanlarda çok büyük hevesle masaüstü bilgisayar almıştım ryzen 5 5500 rx 6600 lü bi sistem bu zamana kadar piyasada elimi sürmediğim oyun kalmadı ve artık sıkıldım diyebilirim son 1 haftadır kafam çok karışık belki deneyimi olanlar vs. destek olabilir diue bu konuyu açıyorum artık pek oyun oynayasım kalmadı fakat eğer ilerde oynayasım gelirse diye ne alacağıma kadar veremiyorum fikirlerinizi bekliyorum.
Ünide genelde laptop lazım oluyor. Satıp satmama konusunda fikir soruyorsun gibi anladım. Zira neye karar veremediğini yazmamışsın

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Ahmet Yıldırım
Ne okumak istiyorsun?

erenakc1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Akçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hedefim matematik mühendisliği,makine,bilgisayar hedeflerim arasında
Mesaj otomatik birleştirildi:

başlık ile yazılanlar uyuşmuyor. türkçe netin düşük gelir senin
Kör girsem senden yüksek yaparım merak etme sen :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,901
Üyeler
149,100
Son üye
Emirhan3214
Top Bottom