Neler Yeni

Series s bana yeter mi?

IGkale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ilker ilker
Almayı düşündüğüm xbox series s te oynayacağım oyunlar çoğunlukla
Apex legends
Fortnite
Overwatch
Roblox
Cod
Gibi oyunlar olacak. Sizce almalımıyım ve alırsam ne kadar süre kasmadan oynatır?

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
Apex legends
Fortnite
Overwatch
Roblox
Cod
Gibi oyunlar olacak. Sizce almalımıyım ve alırsam ne kadar süre kasmadan oynatır?
robloxta kasma fazla yaşamadım fakat series s almanı tavsiye etmem kullandım fakat pc oyuncusu olarak hiç zevk almadım desem yeridir bi eğlenceli bannerlord oynadım başka hiç birinden keyif almadım grafikleride fazla iyi değil bilgin olsun
edit:Vpn gibi şeyler çalışmıyor aklında bulunsun :)

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Ahmet Sevinç
Apex legends
Fortnite
Overwatch
Roblox
Cod
oynayacağın oyunlar okarda aşırı yük bindiren oyunlar değil yani evet konsol işini görür . Belki en yeni cod oyununda grafiksel açıdan memnun etmez ama oynatır
ben yeni konsol çıkana dek kastırmadan oynatır diyorum ama grafik kalitesini düşürerek tabikide

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
oynayacağın oyunlar okarda aşırı yük bindiren oyunlar değil yani evet konsol işini görür . Belki en yeni cod oyununda grafiksel açıdan memnun etmez ama oynatır
ben yeni konsol çıkana dek kastırmadan oynatır diyorum ama grafik kalitesini düşürerek tabikide
hocam bence artık fazla idare etmez series s gibi konsollar ssd hızı çok tatmin ediyor fakat grafik açısından hiç memnun kalmadım ben 1080p monitörde 2k monitörde test ettim fifa bannerlord çok sarıyor gerisini beğenemedim c77de fena değildi

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
series s alınmaz artık satarken ps4ten daha çok zorlanırsın gibi geliyor onun yerine üstüne ekleyip pc toplamak daha mantıklı hocam

asko56

80+ Silver
Apex legends
Fortnite
Overwatch
Roblox
Cod
sıfır asla alınmaz 2.el 7000 bandına alınır işini görür.

ADSBURADA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali veli
Apex legends
Fortnite
Overwatch
Roblox
Cod
Sana yeter bence gta 6 belki 2 senesi var yani ort 4 5 sene daha ömrü var konsolun zaten söylediğin oyunlardan fortnite'ı fln 120 fps oynatıyor bence alınır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,448
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom