Neler Yeni

ses kartı gerekli mi ?

DAYYUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali kemal
Corsair Elite 7.1 Surround Carbon Elite Void bu kulaklığı aldım ve anakartım biraz eski,ses kartı kalite sağlar mı sağlıyacaksa almayı düşünüyorum ve alıcaksam hangi modeli alayım ?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
7.1 kulaklıkların kendi ses kartları olmuyor muydu o yüzden USB çıkışlıydı herhalde. Yani bilmiyor olabilirim şimdi rapor yiyip uyarı almak istemiyorum. Yanlış biliyorsam düzeltilsin.

DAYYUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7.1 kulaklıkların kendi ses kartları olmuyor muydu o yüzden USB çıkışlıydı herhalde. Yani bilmiyor olabilirim şimdi rapor yiyip uyarı almak istemiyorum. Yanlış biliyorsam düzeltilsin.
Olabilir bende bilgisizim bu konuda

Maeve Wiley

80+ Bronze
Void elite içinde dahili ses kartı var. Ama surround sürümünde jakı ses kartına bağlıyorsun yine aynı mantık oluyor fark yok. Anakartının ne olduğu önemli değil. Ayrı bir ses kartı alman eğer aşırı kaliteli değilse kullanımı baltalar.

DAYYUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Void elite içinde dahili ses kartı var. Ama surround sürümünde jakı ses kartına bağlıyorsun yine aynı mantık oluyor fark yok. Anakartının ne olduğu önemli değil. Ayrı bir ses kartı alman eğer aşırı kaliteli değilse kullanımı baltalar.
Tamamdır sağol almıyorum o zaman.

Maeve Wiley

80+ Bronze
Tamamdır sağol almıyorum o zaman.
Rica ederim.
s.jpg

Surround modelinin ses kartı bu. Bu şekilde kullanıyorsanız sorun yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,172
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom