Neler Yeni

Çözüldü✓ Seslendirmenin kullanabileceği 1k mikrofonu güzel sesi güzel kulaklık önerisi

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
Bütçe
1100
Dostlarım kulaklığım eskidi ve artık kafama ağır gelmeye başladı içinde titreşim özelliği olduğu için. 1000 TL civarı mikrofonu güzel, sesi çok bozmasa iyi olur. Oyuncuyum ama rekabetçi oyunlar çokta önemli değil o yüzden böyle müzik dinleyeceğim, film anime falan izleyeceğim zaman güzel ses veren ve en önemlisi hafif bir kulaklık lazım (muazzam hafif olmasına gerek yok ağır olmasın yeter :p). Ben hafif bi araştırdım bir kaç tane buldum. Onların ss'lerini de ekledim. Aktifim
1681250860199.png
1681250876467.png
1681250895374.png
1681250932333.png
bekliyorum önerilerinizi : )

OVERLORD.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Kuruçay
Dostlarım kulaklığım eskidi ve artık kafama ağır gelmeye başladı içinde titreşim özelliği olduğu için. 1000 TL civarı mikrofonu güzel, sesi çok bozmasa iyi olur. Oyuncuyum ama rekabetçi oyunlar çokta önemli değil o yüzden böyle müzik dinleyeceğim, film anime falan izleyeceğim zaman güzel ses veren ve en önemlisi hafif bir kulaklık lazım (muazzam hafif olmasına gerek yok ağır olmasın yeter :p). Ben hafif bi araştırdım bir kaç tane buldum. Onların ss'lerini de ekledim. Aktifim Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntülebekliyorum önerilerinizi : )
Yaklaşık 3 yıldır rampage drop plus kullanıyorum derilerinin soyulması dışında bir problem yaşamadım gayet rahat mikrofonu da güzel tavsiye ederim. Sadece jak girişini kullanırsanız kalite çok düşüyor bilginize.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir şey yazdın mı acaba? Göremiyorum da. (tamam görebiliyorum) usb 3.0 var jak kullanmam kulaklıkta 2 kablo mu var ikisi ayrı ayrı mı yoksa tek kablodan mı çıkıyo

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
yanlışlık oldu da düzelttim. Maalesef diğer kulaklılar hakkında bilgim yok he bir de 7.1 i falan açmak için yazılımı üzerinden her seferinde el le açmanız lazım
Bi kaç incelemesini izledim şuanlık en çok aklıma yatan bu kulaklık gibi. Üstüne biraz daha koyarsan bluetooth'lusu varmış onun hakkında bir fikrin var mı?

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh

OVERLORD.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Kuruçay
Yazılımı kullanışlı mı? Ben eq üzerinden ayar yaparım baya.
Arayüzü böyle iş görür bence. Şöyle bir sorun var kendi ayarını yaptıktan sonra ayarı profil olarak kaydediyorsun her bilgisayarı yeniden açtığında yazılıma girip o profili seçmen lazım.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-04-12 031405.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-12 031405.png
    143.9 KB · Hit: 21

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
Arayüzü böyle iş görür bence. Şöyle bir sorun var kendi ayarını yaptıktan sonra ayarı profil olarak kaydediyorsun her bilgisayarı yeniden açtığında yazılıma girip o profili seçmen lazım.
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Bunu alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,759
Üyeler
140,695
Son üye
Wendas
Top Bottom