Neler Yeni

Sessiz çalışan Laptop önerir misiniz acil bu hafta alacağım

ARDA1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda mol
Merhaba arkadaşlar bütçem maksimum 30.000 TL ama düşük olursa çok iyi olur Football Menager oynamayı seviyorum ama bu sene ders çalışacağım için sessiz bir laptop arıyorum önerebileceğiniz laptoplar varsa paylaşırsanız sevinirim notebook macbook vs vs ne önermek isterseniz sessiz ve sorunsuz çalışıyorsa önerirseniz sevinirim

CODipper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Naruto
Merhaba arkadaşlar bütçem maksimum 30.000 TL ama düşük olursa çok iyi olur Football Menager oynamayı seviyorum ama bu sene ders çalışacağım için sessiz bir laptop arıyorum önerebileceğiniz laptoplar varsa paylaşırsanız sevinirim notebook macbook vs vs ne önermek isterseniz sessiz ve sorunsuz çalışıyorsa önerirseniz sevinirim

YazılımKafa

80+ Silver
Bölümün ne? Macbook alınır ama bölümünde kullanacağın uygulama varsa bakmak lazım macbook a her uygulama yüklenmiyor

CODipper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Naruto
aynısı bende var sadece satıcı farklı hepsı buradan 6 taksıtle faızsız aldıydım 22 bıne ekstra 8 gb ram aldım 16 gbya yukselttım 1 tbde depolama ssd aldım aktıf sorunsuz kullanıyorum oyun oynarsan ısındıgı ıcın fanlar acılır ama ders calısırken falan sessız modda fanlar sankı hıc calısmıyor gıbı olur rahat hemde fıyatıda ıyı satıcıya soru sor 4050 ekran kartının wat değeri yazıllmamış ogren140 cıvarıysa gonlun rahatsa alırsın

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ayberk
Bende de aynı üründen var sonradan satarım diyorsan alma ben satmaya çalışıyorum alan yok :D

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ahmet Yıldırım
Alacağın hiçbir oyuncu laptopu sessiz çalışmaz. Hangi marka alırsan al sesli çalışacaktır. Bazı markaların sessiz mod ve 0 fan teknolojisi vardır fakat bu modlarda laptop performansından ödün verirsiniz.

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
kaanzi
Asus Lenovo veya Acer al bu markalar sessiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0