Neler Yeni

Sevdiğim Birine Mektup Yazacağım

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,524
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Bir yanım öyle diyor da çok karıştı kafam. İşin içinde veda meda olmayınca daha da saçma bir şekle büründü. İçimde çok kalacak yazmazsam. Maksadım dönmesi de değil, dönse bile bir cacık olmaz ikimizden. O iş zaten yaş. Bir iz bırakma mı denir, unutulmama arzusu mu denir bilmiyorum ama bir şey itiyor yazmaya.
Gönderme kızı da rahatsız etme.Ayrılmışsın bitmiş gitmiş yoluna bak sen.
Gönder gitsin hocam.Kıza kendin ver derim mektubu verirken de geri dönmesi için yapmadığını,rahatsızlık vermek istemediğini ve yurtdışı mevzusunu da söyle.Geri kapısında ağlıyorsun sanmasin.İçinde kalır zaten yurtdışına gidiyorsun.Üzgünüm sizin için.Sigaramı sana yakıyorum.Umarım mutlu olursun

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,076
İsim
uwu
Merhabalar.
Konu biraz malum bir konu, aşk meşk..
Ben normalde, böyle ne bileyim, birine bağlanacağımı hiç düşünmezdim ama feci bir şekilde vuruldum. Kör kütük hem de. Şimdi o yok, hâliyle biraz eksik hissediyorum. Aklıma gelmediği bir gün yok, her an geliyor aklıma. Rüyamda görsem tüm günüm onu düşünmekle geçiyor, sevdiği şarkılar çalınca dalıyorum uzaklara, hiçbir şey yapmadan dursam bile gözleri, konuşması, gülüşü geliyor aklıma. Sevilmeyi çok hak ediyor işte. Bir anda bittiydi, vedalaşamadık. Biraz da benim eşekliğim aslında. İçine sıçtım biraz, o da terk etti hâliyle. Seviyorduk birbirimizi de olmadı işte. Neyse. Ben diyorum ki bi mektup yazayım ama içinde şahsi şeyler, klişeler olmayacak (özledim, seni seviyorum, hayatım sensiz şöyle böyle vesaire vesaire...) ve karşılıksız bir mektup olsun. Yani onun geri yazmayacağı. Başka bir yerden vereceğim mektubu zaten. Onun fakülteye gönderirim bi şekilde. Ben önümüzdeki aylarda yurt dışında olacağım okumak için, o da iç anadoluda okuyor zaten. Onu göremeyeceğim kuvvetle muhtemel bir daha. Bari son bir şey kalsın benden ona. Güzelce veda edeyim. Biliyorum bazılarınıza saçma gelebilir ; işte niye whatsapptan falan yazmıyorsun diye ama yemiyor işte. Hem zamanında ona mektup göndereceğime dair bir şey demiştim, onu gerçekleştirmiş olcam işte. Neyse, çok konuştum; kusuruma bakmayın.
Sizden tek istediğim, bana öneride bulunur musunuz? Tavsiye filan. "böyle yapsan daha iyi olur, şunu yapmalısın, şöyle de" gibisinden.
Şimdiden teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

onla senin sevdiğin bir şarkının linkini qr kod olarak yazıcıda bastırıp mektubun içine koy o zaman daha anlamlı olur.

içinde kalmasın yoksa her zaman kendine sorarsın rahat edemezsin

mementes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Menteş
Gönder gitsin hocam.Kıza kendin ver derim mektubu verirken de geri dönmesi için yapmadığını,rahatsızlık vermek istemediğini ve yurtdışı mevzusunu da söyle.Geri kapısında ağlıyorsun sanmasin.İçinde kalır zaten yurtdışına gidiyorsun.Üzgünüm sizin için.Sigaramı sana yakıyorum.Umarım mutlu olursun
Eyvallah, benim mutluluk işi zor da umarım bir dahakine sigarayı mutluluktan yakarsın.

ibrahimua

80+ Bronze
Merhabalar.
Konu biraz malum bir konu, aşk meşk..
Ben normalde, böyle ne bileyim, birine bağlanacağımı hiç düşünmezdim ama feci bir şekilde vuruldum. Kör kütük hem de. Şimdi o yok, hâliyle biraz eksik hissediyorum. Aklıma gelmediği bir gün yok, her an geliyor aklıma. Rüyamda görsem tüm günüm onu düşünmekle geçiyor, sevdiği şarkılar çalınca dalıyorum uzaklara, hiçbir şey yapmadan dursam bile gözleri, konuşması, gülüşü geliyor aklıma. Sevilmeyi çok hak ediyor işte. Bir anda bittiydi, vedalaşamadık. Biraz da benim eşekliğim aslında. İçine sıçtım biraz, o da terk etti hâliyle. Seviyorduk birbirimizi de olmadı işte. Neyse. Ben diyorum ki bi mektup yazayım ama içinde şahsi şeyler, klişeler olmayacak (özledim, seni seviyorum, hayatım sensiz şöyle böyle vesaire vesaire...) ve karşılıksız bir mektup olsun. Yani onun geri yazmayacağı. Başka bir yerden vereceğim mektubu zaten. Onun fakülteye gönderirim bi şekilde. Ben önümüzdeki aylarda yurt dışında olacağım okumak için, o da iç anadoluda okuyor zaten. Onu göremeyeceğim kuvvetle muhtemel bir daha. Bari son bir şey kalsın benden ona. Güzelce veda edeyim. Biliyorum bazılarınıza saçma gelebilir ; işte niye whatsapptan falan yazmıyorsun diye ama yemiyor işte. Hem zamanında ona mektup göndereceğime dair bir şey demiştim, onu gerçekleştirmiş olcam işte. Neyse, çok konuştum; kusuruma bakmayın.
Sizden tek istediğim, bana öneride bulunur musunuz? Tavsiye filan. "böyle yapsan daha iyi olur, şunu yapmalısın, şöyle de" gibisinden.
Şimdiden teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.
Bunu asla okumam birader ama kız bu kadar yazdırıyosa dogru yoldasın devam

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
olm yeter ya her yeni gelen aşk konusu açıyor **k ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
John Happyguy
Yıl olmuş 2024, hala laga luga yok mektupmuş bilmem ne, gidin spor felan yapınaa biraz hayat edinin, gidin etrafta yaşam edinin, sonra gelir forumda hem hayattan dert yanarsınız, hem saçma sorular sorarsınız.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Mektubu yazdın mı dostum? Eğer hâlen yazıyorsan ve de benimle paylaşmaya uygun görürsen bir bakmak isterim. Belki bir şeyleri düzenleyebiliriz.

mementes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Menteş
Mektubu yazdın mı dostum? Eğer hâlen yazıyorsan ve de benimle paylaşmaya uygun görürsen bir bakmak isterim. Belki bir şeyleri düzenleyebiliriz.
dostum,yazmaya başladım; bitince gönderirim tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

olm yeter ya her yeni gelen aşk konusu açıyor **k ya
Canım benim , ben 2019'dan beri buradayım. ne olur ne olmaz diye başka bir hesap daha kurayım dedim. emin ol böyle şeylerle karşı karşıya kalınca çaresizliği en içten şekilde hissediyorsun, ben de böyle buraya yazayım dedim. şahsen ben bu tür konulara en alaycı bakan insanlardan biriydim. Ne yapacağımı bilemedim. Ayrıca, ''konu dışı'' başlığı altında paylaştım zaten. Rahatsızlık verdiysek affola.

Son düzenleme:

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
dostum,yazmaya başladım; bitince gönderirim tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Canım benim , ben 2019'dan beri buradayım. ne olur ne olmaz diye başka bir hesap daha kurayım dedim. emin ol böyle şeylerle karşı karşıya kalınca çaresizliği en içten şekilde hissediyorsun, ben de böyle buraya yazayım dedim. şahsen ben bu tür konulara en alaycı bakan insanlardan biriydim. Ne yapacağımı bilemedim. Ayrıca, ''konu dışı'' başlığı altında paylaştım zaten. Rahatsızlık verdiysek affola.
estağfurlah hocam bazıları aşk konusu açıp trollüyor da ondan dedim

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
İsmi ismi.
Valla bence dediğin gibi klasik özledim vs. yerine ve sadece şahsi duyguların yerine olgunca hayatında başarılar tarzı cümleler kurabilirsin diye düşünüyorum. Üstelik kesinlikle yaz içinde kalır.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Bende benzerini yapacağım lise son sınıfım ani defteri bahanesiyle vereceğim biz hiç çıkmadık ama çok samimiydik açılınca arkadaşlığımızi bitirdi .. Bir ani deftere gibi bir şey verip ilk sayfasına yazmasını isteyeceğim ondan geri aldığımda kimseye vermeyip diğer sayfalarına şiirler onu hatirlatan şeyler yazıp kendime ani olarak koyacağım belki günün birinde yollarımız tekrar kesişir belki oda beni beğenir diye .. söz gelimi anı defterini ona verirken içine bende mektup koyacağım direkt mektup vermek garip olur diye düşünüyorum çünkü sende bir dolayli yol bul

Top Bottom