Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

bence en azından daha fazla umutlanmicaksın
ve büyük ihtimal belli bir süre eski samimiyetiniz kalmayabilir
yada belki kız da senden hoşlanıyordur
Onun arkadaşı yakışıyorsunuz demişti bana. bilmiyorum olay nasıl ilerlicek düşünücem bi kendimi toparlamam gerekiyor

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Muhabbetin varsa duygularını hafiften belli etmeyi deneyebilirsin.

Berke Fitness

80+ Bronze
Merhaba dostlar lise 2 ye giden normal bir öğrenciyim. Okuluma 1.5 yıldır kayıtlıyım ilk 9.sınıfta okuluma geldiğimde o kıza zaten aşık olmuştum ordan o ok vurdu beni. Bu sene diğer sınıfa gitti sınıflar ayrıldı deneme sınavı ile. Kız benle daha samimi olmaya başladı daha iyi arkadaşız artık fakat yaklaşık 2 haftadır vs. kıza nedense içimde böyle anlatılamaz bir his var kafa yapımız çok aynı değil fakat kıza açılmak istiyorum. Nasıl anlatmaya başlasam bilemiyorum direk dalsam sevdiğimi söylesem kız beni reddeder okulda alay konusu olurum içime kapanırım psikolojim bozulur diyede korkuyorum nasıl açılabilirim kıza biraz örnek verirseniz benim içim çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler. :)
Bir kere lisedeysen artık açılma diye bir şey yok açılma ortaokulda kaldı. kızı flörtün yapacaksın sonrasında olaylar gelişecek

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Onun arkadaşı yakışıyorsunuz demişti bana. bilmiyorum olay nasıl ilerlicek düşünücem bi kendimi toparlamam gerekiyor
tamam olm böyle dediyse yapıştır kızlar çok az taviz verir o da genelde arkadaşlarından gelir yapıştır olmazsa da bulursun başkasını sıkma canını

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Anlaşılan üyemiz kız yerine Mehmet'e açıldı Mehmet de red etti ban yedi.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Top Bottom