Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

Bilemedim Kız konuşmaya istekli mi ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zamandır konuşuyorsunuz bence 3-5 gün mesajlaşmak lazım
knk yapma kız dicek abaza sapıkönüne geçeni yürüyor sanıcak akıl var mantık var 4 yıl konuşmadığın samimiyet arkadaşlık kalmamış tekrar görüp tanışıp direk açılır mı ?
Kıza dedim : bı ara bulusalimmi sahilde veya herhangi bir yerde
O da dediki : ayarlarız ya

Kara*

80+ Silver
2-3 gündür konuşuyoruz zaten ama hep amber nasılsın ama bazen başka konularda aciliyo Max yarım saat falan gidiyo sohbet
Tahmin etmiştim sizin sohbet sorununuz var kız baya takmıyor seni, buluşalım dediğinde bile geçiştiriyor. Bence o dediğin yarım saatlik sohbet kısmında açılmanı öneriyorum, böyle buluşsanız bile yine aynısı olur real de kız nasıl davranıyor bilmiyorum ama bence pek uzatmanı önermem.

Tahmin etmiştim sizin sohbet sorununuz var kız baya takmıyor seni, buluşalım dediğinde bile geçiştiriyor. Bence o dediğin yarım saatlik sohbet kısmında açılmanı öneriyorum, böyle buluşsanız bile yine aynısı olur real de kız nasıl davranıyor bilmiyorum ama bence pek uzatmanı önermem.
Bence o kızı şal gitsin
Aga bıriniz açıl diyonuz diğeri biraz samimi ol bayadir gorusmemissin vs hangisini yapim

Kara*

80+ Silver
Aga bıriniz açıl diyonuz diğeri biraz samimi ol bayadir gorusmemissin vs hangisini yapim
Ben açıl diyorum o kadar heves ettin, muhtemelen red cevabını alacaksın. Ama en azından içinde kalmaz keşke söyleseydim diye. Sonra öteki kızlardan bulursun kendine bir çıtır.

Kızı unutmaya çalış yada başka birini bul açılırsan pişman olursun
Ben açıl diyorum o kadar heves ettin, muhtemelen red cevabını alacaksın. Ama en azından içinde kalmaz keşke söyleseydim diye. Sonra öteki kızlardan bulursun kendine bir çıtır.
Aga aciliyim bence sizce? red yicem gibi geliyo bı yandanda kabul eder gibi geliyo ama bence red yerim zaten olacağını pek sanmiyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,100
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom