Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

Rulep

80+ Gold
Aga aciliyim bence sizce? red yicem gibi geliyo bı yandanda kabul eder gibi geliyo ama bence red yerim zaten olacağını pek sanmiyom
İçinde kalacaksa açıl zaten konunun önceki mesajlarını bilmiyorum ama son yazdığı ayarlarız ya demesinden red yiyeceğin kesin 4 yıldır görüşmediğin çocukluk arkadaşınla en az 2 saat sohbet etmen gerekir demek ki karşı da o kadar istekli değil ki yarım saat sürmüş

Kara*

80+ Silver
Aga aciliyim bence sizce? red yicem gibi geliyo bı yandanda kabul eder gibi geliyo ama bence red yerim zaten olacağını pek sanmiyom
Açıl kankam beklemen hata. Kıza aniden yaz bak ben senden hoşlanıyorum eğer senin de aynı şekilde varsa hislerin gel bunun adını koyalım ben yapamıyorum böyle yoksa de. Kız dediğin gibi red cevabı veya arkadaşız olmaz cevabına sığınırsa sal direk.

SnareEcho

80+ Silver
Aga bıriniz açıl diyonuz diğeri biraz samimi ol bayadir gorusmemissin vs hangisini yapim
Bugün akşam üstü sahilde açıl. Sahile git. Kıza teklifi günbatımında ayarla. Sende bir çiçek veya kolye al. Kız gelsin. Tabii söyleme ne olacağını. Senin kıza yazacağın şey xxx sahile gel sana bir sürprizim var de. Öyle gelsin de ki günbatımında söyleyeceğim de ve teklifi bas.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Mehmet
Yeni birisini bul o kıza anlat

Rulep

80+ Gold
Bugün akşam üstü sahilde açıl. Sahile git. Kıza teklifi günbatımında ayarla. Sende bir çiçek veya kolye al. Kız gelsin. Tabii söyleme ne olacağını. Senin kıza yazacağın şey xxx sahile gel sana bir sürprizim var de. Öyle gelsin de ki günbatımında söyleyeceğim de ve teklifi bas.
çok romantik film izliyorsun kız buluşmaya bile gelmez

Kara*

80+ Silver
Yok olmaz iş başladığı yerde bitmeli direk çağırsın gel kız şuraya deyip tutsun kollarından zorla duşa soksun. Eski günlerdeki gibi hevesi gelsin daha iyi anasını satayım.

İçinde kalacaksa açıl zaten konunun önceki mesajlarını bilmiyorum ama son yazdığı ayarlarız ya demesinden red yiyeceğin kesin 4 yıldır görüşmediğin çocukluk arkadaşınla en az 2 saat sohbet etmen gerekir demek ki karşı da o kadar istekli değil ki yarım saat sürmüş
Aga dicek bişey bulamadım bitti sohbet yoksa devam ederdik bu arada yarım saat sohbet sürdü ama yarım saat sonunda benim dışarı gitmem gerekti dedimki ben dışarı CİKİCAM sonra konusalim dedim öyle bitti sohbet belki devam edebilirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok olmaz iş başladığı yerde bitmeli direk çağırsın gel kız şuraya deyip tutsun kollarından zorla duşa soksun. Eski günlerdeki gibi hevesi gelsin daha iyi anasını satayım.
çok romantik film izliyorsun kız buluşmaya bile gelmez
Sbjdhwjdbw

Rulep

80+ Gold
Aga dicek bişey bulamadım bitti sohbet yoksa devam ederdik bu arada yarım saat sohbet sürdü ama yarım saat sonunda benim dışarı gitmem gerekti dedimki ben dışarı CİKİCAM sonra konusalim dedim öyle bitti sohbet belki devam edebilirdi
sohbet ederken çabaladığını düşünüyor musun hep sen mi başlattın sohbeti

Kara*

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sbjdhwjdbw
İşte bulamadım diye daha fazla beklemene gerek yok yazıyorsun onaylarsa onaylar yoksa yolu verip hayatına bakmaya devam edersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,100
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom