Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
la artık açıl şu kıza

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
kral 2 saattir tüm mesajları okudum kanser olacaz hadi be hızlı

Tıh Tıh o kadar tavsiyeler verdik bu karşısındaki sidikli kızı önemli bir şey sandı utancından yapamıyor...
Yazıklar olsun
Mesaj atılmasına rağmen bildirim gelmiyor bana, sistem bile geçirmiş.
Açıldınmı ?
Bekleye bekleye ağaç olduk
Açılmadan önce numarasini isteyip wp den açılacaktım kızın numarasını istedim napıcam dedi bende dedim hiçç kayıt edicem o da cevap yazmadı 7 saattir cevap yok ama ben cevabımı aldım seven kız verirdi numarasını aga daha numarasını vermiyo a*k ben sevsem kız bana böyle dese numaramı vermek için can atarim sorgulamam yani kız sevmiyo bence gerek kalmadı bunlara kızla konuşmayı kesicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

la artık açıl şu kıza
kral 2 saattir tüm mesajları okudum kanser olacaz hadi be hızlı
Yeni yazdığımı okuyun

Kara*

80+ Silver
Açılmadan önce numarasini isteyip wp den açılacaktım kızın numarasını istedim napıcam dedi bende dedim hiçç kayıt edicem o da cevap yazmadı 7 saattir cevap yok ama ben cevabımı aldım seven kız verirdi numarasını aga daha numarasını vermiyo a*k ben sevsem kız bana böyle dese numaramı vermek için can atarim sorgulamam yani kız sevmiyo bence gerek kalmadı bunlara kızla konuşmayı kesicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni yazdığımı okuyun
Eh yarısını bile olsa denemiş oldun nextle. Unutamıyorsan 3 posta at üstüne tüm duygularını bitir zamanla kafandan gider.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Eh yarısını bile olsa denemiş oldun nextle. Unutamıyorsan 3 posta at üstüne tüm duygularını bitir zamanla kafandan gider.
hocam 3 posta biraz az kalmaz mı(!) birde senin yerinde olsam sadece dugularımı yazıp engellerdim içinde bir ukte olraka kalıyor

Kara*

80+ Silver
hocam 3 posta biraz az kalmaz mı(!) birde senin yerinde olsam sadece dugularımı yazıp engellerdim içinde bir ukte olraka kalıyor
Şimdi bu o kadar düşüp kıza bir daha yazmaz bence. Eskiden tatlış bi duş ehm ehm yapmış kızla onun için diyorum önce altta bitirsin zamanla gider yukarı kafada :LOL:.

Aga ne unutmaması la kıza yazdım full disardaydim 1 saat önce geldim telefona bakmadım bile umursamıyorum kız zaten esmer ben beyaz Rus gibi severim ama bunuda sevmiştim 😂 ama olsun sıkıntı yok

Kara*

80+ Silver
Aga ne unutmaması la kıza yazdım full disardaydim 1 saat önce geldim telefona bakmadım bile umursamıyorum kız zaten esmer ben beyaz Rus gibi severim ama bunuda sevmiştim 😂 ama olsun sıkıntı yok
Dimi ya daha iyilerine layıksın bırak kararmıştır o.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Burak
Awp kaç günlük heyecan boşa gitti ya

Top Bottom