Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

Kara*

80+ Silver
Yarını bekliyorum edip kurtulmak istiyorum bu yükten
Bekliyoruz hadi bakalım bu son şansın. Alacaklı gibi bir türlü kıza gidemedin madem açıl kurtul :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga söyle aw benim annem o kızın annesiyle arkadaş yani bu kıza hoşlandığımı soylicem ya annem bilirse kızmaz ama babam abim falan öğrenir hemen bana ooooooo falan yaparlar(kizmiyolar karşı deiller tam tersi ne zaman sevgili yapcan falan diyolar bende bilmem diyorum hep) bende utaniyom nasıl bı duygu çok garip 😂 sonra çoğu komşuya gidiyo bu dedikodu 😂 o riski alıp yapiyom ama çok önemli deil ya nolcakki gitse 🤣🤣
Oo yapmaları az bile oğulları kendilerinden hızlı. 4-5 Yaşında demeden gacıyı banyoya atmış herkesin nasibi olmaz böyle bir şans ajsgakdhajbf

Ya ben bı kızla sohbet başlatmak istiyorum o yüzüme bile bakmıyor vazgeçiyorum napicam brn ya
Kanka yaşın kaç bilmiyorum ama ilişkilerde level sistemi var. Sen istediğini dene yine bir şey yapamazsın misal senin tipin iyidir çıtırından ama karşındaki kızın tipide senden çok ucundan düşüktür. Lakin sosyallik ve çevresinde iyi durumda oluyorsa sen ise tip olmasına rağmen kendi halinde efendi ve kendine güvenin olmadan takılıyorsan kız sana zerre bakmaz durum eşitlenir. Anca ilgi almak için kabul eder kendisini tatmin etmek için sonra sıkılır yollar başından. Üstelik default erkek sevmezler tipi iyi olmayan ama kızları yalayıp yutan camcı kişiler onlar için eşsiz hint kumaşı.

Son düzenleme:

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Mehmet
Red yemeye hazırlan

Bekliyoruz hadi bakalım bu son şansın. Alacaklı gibi bir türlü kıza gidemedin madem açıl kurtul :D.

Oo yapmaları az bile oğulları kendilerinden hızlı. 4-5 Yaşında demeden gacıyı banyoya atmış herkesin nasibi olmaz böyle bir şans ajsgakdhajbf

Kanka yaşın kaç bilmiyorum ama ilişkilerde level sistemi var. Sen istediğini dene yine bir şey yapamazsın misal senin tipin iyidir çıtırından ama karşındaki kızın tipide senden çok ucundan düşüktür. Lakin sosyallik ve çevresinde iyi durumda oluyorsa sen ise tip olmasına rağmen kendi halinde efendi ve kendine güvenin olmadan takılıyorsan kız sana zerre bakmaz durum eşitlenir. Anca ilgi almak için kabul eder kendisini tatmin etmek için sonra sıkılır yollar başından. Üstelik default erkek sevmezler tipi iyi olmayan ama kızları yalayıp yutan camcı kişiler onlar için eşsiz hint kumaşı.
Açıldınmı ?
Red yemeye hazırlan
Şimdi yaziyorum

Top Bottom