Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Arif
Gardaş yaz söyle duygularını gayet net bir şekilde belli et hatta buluşma gibi bir imkanım varsa yüz yüze konuşup direk yüzüne söyle. Baktın o arkadaşı olarak görüyor seni Eyvallah de başın dimdik arkanı dön next de yürü git. Ha baktın ondada bişeyler var kaleye doğru topu önündekileri çalımlaya çalımlaya sürmeye devam et. Yeterki cesaretli ol.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Küçüklük arkadaşım ona aşığım ona nasıl yaklaşmalıyım 4 yıldır konuşmuyoruz ama dün onu gördüm ve birbirimize merhaba dedik selamlastik küçükken çok gorusurduk hergun ben onlara giderdim veya o bize gelirdi beraber duşa bile girerdik(4-5 yaşındayız) beraber yatardik aynı okulda aynı sınıfta okuduk fakat o ortaokulda taşındı dün ben onu gördüm ve uzun uğraşlar sonrası instagramini buldum fakat takip istegi atmadım sizce atmalimiyim biraz saçma ama atmaliyim diceksiniz muhtemelen ya sevgilisi varsa diye korkuyorum ne yapmalıyım taktik verin. Sizce o da beni seviyomudur ?
4 sene bulamayıp şansına görmüş ve hesabını bulmuşsun halen takip atmalı mıyım diyorsunuz?
Açıkçası düşünülcek bir şart yok.
Bir şans 2 defa ayağa gelmez

Kara*

80+ Silver
Agalar yarın acilcam saat kaçta açılayım cesaretimi topladim
Sabah açılma, bak öncelikle kankalık ayağına samimi sıcak şekilde bol n ile günaydın yazıyorsun. Sonra o sana döndüğü zaman bi uykusu açılsın yemeğini falan yesin kendine gelsin sonra açıl direk, sabah uyanır uyanmaz yazarsan senin sülalene söver aman dikkat et.

SnareEcho

80+ Silver
Yarın acilcam bu arada emiliano red yersem hap falan kullanmam aga liseye gidiyorum yani kızı zaten 4 yıldır görmemişim 1 kere gördüm 5-6 gün önce o yüzden ama red yemezsem ciddi oluruz ilerde ayrilmazsak ama red yicem gibi geliyo
Oha lise misin sen. Ben sizi 22 sanıyordum ama neden bilmiyorum.
Bugün aciliyodum açılma dediler yarın aciliyom
Ama yeter ya ben patladım.
Kafayı yicem kaç gündür bekliyoruz la
Ya öyle demeyin bende de öyle oldu. 1 ay planladım. Sonra vaz geçtim🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Agalar yarın acilcam saat kaçta açılayım cesaretimi topladim
Ne zmn uygun diye sor şuraya şuraya gel de. Sende bir kolye al.

Sabah açılma, bak öncelikle kankalık ayağına samimi sıcak şekilde bol n ile günaydın yazıyorsun. Sonra o sana döndüğü zaman bi uykusu açılsın yemeğini falan yesin kendine gelsin sonra açıl direk, sabah uyanır uyanmaz yazarsan senin sülalene söver aman dikkat et.
Tamam öyle yapıcam 😂

Oha lise misin sen. Ben sizi 22 sanıyordum ama neden bilmiyorum.

Ama yeter ya ben patladım.

Ya öyle demeyin bende de öyle oldu. 1 ay planladım. Sonra vaz geçtim🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zmn uygun diye sor şuraya şuraya gel de. Sende bir kolye al.
Ahahaha aynen öyleyim 😂 sen niye vazgeçtin 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,255
Üyeler
155,703
Son üye
murat130
Top Bottom