Neler Yeni

sevdiğin kızı başkasıyla görmek

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Lisede olan adam dersine bakar falan diye boş yapan arkadaşlar'ın çok gerçekci yaklaştığını düşünmüyorum. Aşk istemsizce olunan bir şey ve sen de aşıksın. Eğer teklif ettiysen ve kabul etmediyse, bu konuda yapacağın tek şey boşverip kendine odaklanmak. Elbette konu aynı yere çıkıyor fakat direkt olarak yok lisedesin dersine bak falan diye çok boş yapmaya gerek yok. İnsansın sonuçta. Lisede de aşık olursun, büyüyünce de, yaşlanınca da. Emin ol ki lisedeyken de sevdiğin biriyle birlikte olmak hayattaki en iyi tecrübelerden biridir, yaşayan biri olarak söylüyorum. Galiba yorum yapan diğer arkadaşlar kızlardan hep red yemiş, bu yüzden de kariyerine bak falan diyorlar. Aşk da yaşarsın, dersine de bakarsın, eğlenirsin de. Senin durumun için yapacak bir şey yok elbbet, reddedilmişsin, unutmaya çalış.
Mesajı yeni gördüm bana cevap olarak yazılmış sanırım. Öncelikle ben lisede aşık olunmaz demedim, mesajımı dikkatli okursan "lisede belli bir yaşa gelinmiş oluyor aşık olunabilir" yazmakta fakat anlatmak istediğim şu, lisede dersine çalışıp kariyerine bakmak daha önemli çünkü aşka kaptırırsan kendini derslerinde odaklanamazsın demek istedim. Yorumu yapan arkadaşlar kızlardan red yemiştir demişsiniz, her gün yanımda farklı bir kız oturuyor o yönden sorun yok az kişiyide reddetmedik devam yani😊

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,169
İsim
Oğuz
Mesajı yeni gördüm bana cevap olarak yazılmış sanırım. Öncelikle ben lisede aşık olunmaz demedim, mesajımı dikkatli okursan "lisede belli bir yaşa gelinmiş oluyor aşık olunabilir" yazmakta fakat anlatmak istediğim şu, lisede dersine çalışıp kariyerine bakmak daha önemli çünkü aşka kaptırırsan kendini derslerinde odaklanamazsın demek istedim. Yorumu yapan arkadaşlar kızlardan red yemiştir demişsiniz, her gün yanımda farklı bir kız oturuyor o yönden sorun yok az kişiyide reddetmedik devam yani😊
Daha çok @Yvşlagaçtanealıyon adlı arkadaş için söyledim çünkü en çok boş o yapmış ama evet yoruma sen de dahilsin.
her gün yanımda farklı bir kız oturuyor o yönden sorun yok az kişiyide reddetmedik devam yani😊
E kariyerine odaklanmak yerine neden her gün farklı bir kızla geziyorsun ki ?
Ayrıca öyle bir yazmışsın ki sanki David Beckham falansın. :D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Daha çok @Yvşlagaçtanealıyon adlı arkadaş için söyledim çünkü en çok boş o yapmış ama evet yoruma sen de dahilsin.

E kariyerine odaklanmak yerine neden her gün farklı bir kızla geziyorsun ki ?
Ayrıca öyle bir yazmışsın ki sanki David Beckham falansın. :D
Dostum ben zaten kariyerime odaklıyım, farklı kızla gezmek anlamında demedim arkadaşlık etmek anlamında dedim ben. Lisede ilişki yaşayanlar bilinçli yaşamadıkları için ayrıldıkları zaman sözde depresyona girip dersi falan tamamen atıyorlar kendilerine eziyet çektiriyorlar, konu sahibi arkadaş gibi.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,169
İsim
Oğuz
Dostum ben zaten kariyerime odaklıyım, farklı kızla gezmek anlamında demedim arkadaşlık etmek anlamında dedim ben. Lisede ilişki yaşayanlar bilinçli yaşamadıkları için ayrıldıkları zaman sözde depresyona girip dersi falan tamamen atıyorlar kendilerine eziyet çektiriyorlar, konu sahibi arkadaş gibi.
E onlar ayrı, sadece diğer arkadaş biraz fazla boş yapmış onun için dedim. Senin dediğin farklı, onun dediği direkt sevgili yapmayın, takılmayın vs.

Top Bottom