Neler Yeni

sevgilim durduk yere benden ayrıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Furkan Küçük
merhaba dostlar
kız arkadaşımla dün çok güzel bir gün geçirdik.kapısına kadar arabayla gidip aldım gezdik yedik içtik.gün içerisinde birlikteyken hiçbir sorun yoktu,taa ki tekrar onu evine bırakana kadar.whatsappa geçince bi soğuk davranmaya başladı ve bu bugün akşama kadar sürdü.sordum neden böyle davranıyorsun diye.öyle hissediyorum seninleyken mutlu olmadığımı farkettim bana kendimi değerli hissettirmiyorsun dedi.halbuki onun mutlu olması için elimden geleni yaptım.yaptığım şeyleri söylemeyi pek sevmem ama maddi manevi her şey diyebilirim.o kadar emek verip böyle bir sonuç almak beni epey üzdü.sizce ne yapmalıyım ? özür dilemeli miyim ?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Muhammet Çağrı
önce barış sonra sen ayrıl.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
merhaba dostlar
kız arkadaşımla dün çok güzel bir gün geçirdik.kapısına kadar arabayla gidip aldım gezdik yedik içtik.gün içerisinde birlikteyken hiçbir sorun yoktu,taa ki tekrar onu evine bırakana kadar.whatsappa geçince bi soğuk davranmaya başladı ve bu bugün akşama kadar sürdü.sordum neden böyle davranıyorsun diye.öyle hissediyorum seninleyken mutlu olmadığımı farkettim bana kendimi değerli hissettirmiyorsun dedi.halbuki onun mutlu olması için elimden geleni yaptım.yaptığım şeyleri söylemeyi pek sevmem ama maddi manevi her şey diyebilirim.o kadar emek verip böyle bir sonuç almak beni epey üzdü.sizce ne yapmalıyım ? özür dilemeli miyim ?
knk eğer bir kız böyle davranmana rağmen sana böyle yaptıysa yol ver gitsin çünkü ya nankördür ya da aklında başka biri vardır boşa kafanda kurma üzülebilirsin doğal ama sakın peşinden gitmeye çalışma

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
merhaba dostlar
Özür dileyecek ne yaptın?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sakın özür falan dileme. Tamam de ayrılır. Yanlış bir şey yaptıysan özür dile ama yanlış bir şey yapmamışsın gibi duruyor.
@Kara* Hocam siz de akıl verin arkadaşa.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sakın özür falan dileme. Tamam de ayrılır. Yanlış bir şey yaptıysan özür dile ama yanlış bir şey yapmamışsın gibi duruyor.
@Kara* Hocam siz de taktik verin arkadaşa.
Taktiğe gerek yok ki. Eğer burada kendisi hatalı değilse, kızı hayatından silmesi gerekir. Fakat kendisinin araba sürdüğünü düşünürsek yaşının küçük olmadığı aşikar, kafası basan biri hatasız yere özür dilemelimiyim diye soru sorumaz, bunu dediğine göre bir hatası vardır muhtemelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Furkan Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk eğer bir kız böyle davranmana rağmen sana böyle yaptıysa yol ver gitsin çünkü ya nankördür ya da aklında başka biri vardır boşa kafanda kurma üzülebilirsin doğal ama sakın peşinden gitmeye çalışma
kanka kız bana biraz doyumsuz gibi geliyor zaten

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bir şey yapmadım ama gönlünü alabilmek adına düşünmüştüm
Gerek yok o zaman. İlişki süreniz vs nedir? Kız seni kullanmış gibime geldi, muhtemelen şu an başka biri vardır hayatında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,775
Üyeler
151,455
Son üye
dimethegod
Top Bottom