Neler Yeni

sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Can Geri
2 aylık sevgilimin doğum günü geliyor (15 gün var) (maalesef) ve daha onu düzgün tanımadığımdan ne alacağımı bilmiyorum . şu anlık sadece çiçek var aklımda ama yanına bir şey daha almam lazım. ve bütçe de çok az öyle pandora falan asla alamam. tavsiyeleriniz neler?

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
öncelikle hayırlı olsun dostum Allah mutlu mesut etsin bütçeni ve yengeyi bilmediğim için aslında hediye seçimi biraz zor dediğin gibi çiçek fikri güzel lakin doğum günü hediyelerinde kalıcı bir şey olması lazım şahsen ben sevgilime ucuz hemde güzel bir şey olması açısından gümüş kolye almıştım tavsiye ederim herhangi bir gümüşçüye gidip max 500/600 tl ye edinebilir (bilgin olması açısından ben 400 tl gibi birşeye almıştım) bu kalan 15 gününde yengeyle buluştuğun vakitlerde taktığı takılara dikkat et kolye takıyor mu yüzük takıyor mu ona göre alıp almama konusuna karar ver onun dışında giyim konusunda bir şey almanı hiç önermem. (ekstra fikir olarak kalsın ama eğer hediye bütçeni etkilemeyeceğini düşünüyorsan bence evde küçük bir pasta yapabilirsin bence hoş olur) başarılar.

Hudson51

80+
Kolye ve bileklik. Çok pahalı bir şey olmasına gerek yok sadece içinden geldiğini belli et ve güzel bir şey de olsa tamamdır.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Can Geri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle hayırlı olsun dostum Allah mutlu mesut etsin bütçeni ve yengeyi bilmediğim için aslında hediye seçimi biraz zor dediğin gibi çiçek fikri güzel lakin doğum günü hediyelerinde kalıcı bir şey olması lazım şahsen ben sevgilime ucuz hemde güzel bir şey olması açısından gümüş kolye almıştım tavsiye ederim herhangi bir gümüşçüye gidip max 500/600 tl ye edinebilir (bilgin olması açısından ben 400 tl gibi birşeye almıştım) bu kalan 15 gününde yengeyle buluştuğun vakitlerde taktığı takılara dikkat et kolye takıyor mu yüzük takıyor mu ona göre alıp almama konusuna karar ver onun dışında giyim konusunda bir şey almanı hiç önermem. (ekstra fikir olarak kalsın ama eğer hediye bütçeni etkilemeyeceğini düşünüyorsan bence evde küçük bir pasta yapabilirsin bence hoş olur) başarılar.
Kolye ve bileklik. Çok pahalı bir şey olmasına gerek yok sadece içinden geldiğini belli et ve güzel bir şey de olsa tamamdır.
teşekkürler . zaten takı ve giysi çok seviyor kendisi o yüzden aklımdaydı onlar . Yunanistan'a gittiğimde ona bileklik ve çanta almıştım. bu sefer de gümüş bir kolye alırım muhtemelen başka öneriniz varsa onlara da bakabilirim. ben bir kafede oturup aliexpresste görmüşsünüzdür belki bricks diye markanın legoları var kedi şeklinde onlardan alıp da yapabiliriz diye düşündüm. bence eğlenceli olur. çiçeği de sorduğum da 500tl dediler 600tl de kolyeye verirsem (aylığım 1000tl) o ay bir daha dışarı çıkmayız muhtemel😢

Hudson51

80+
teşekkürler . zaten takı ve giysi çok seviyor kendisi o yüzden aklımdaydı onlar . Yunanistan'a gittiğimde ona bileklik ve çanta almıştım. bu sefer de gümüş bir kolye alırım muhtemelen başka öneriniz varsa onlara da bakabilirim. ben bir kafede oturup aliexpresste görmüşsünüzdür belki bricks diye markanın legoları var kedi şeklinde onlardan alıp da yapabiliriz diye düşündüm. bence eğlenceli olur. çiçeği de sorduğum da 500tl dediler 600tl de kolyeye verirsem (aylığım 1000tl) o ay bir daha dışarı çıkmayız muhtemel😢

Hediye işini kafanda abartma kanka. Paran belli ise bence 50-100'e satılan kolye ve bilekliklere bak derim. Altın gibi aşırı kaliteli olmaz ama burada önemli olan düşünmen zaten. Bu arada o legoları sevgilinde seviyorsa kesinlikle bakılır derim. Çiçek ise gereksiz bence. Bir kere 500 verecen e sonra ne olacak kokladı bitti.

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
''daha onu düzgün tanımadığımdan'' (sevgililer)
aslında evet çok trajikomik bir şey ama kız arkadaşımla çıkmamızdan önce yaklaşık 6/7 ay arkadaşlığım vardı şuan 2 yıldır sevgiliyiz ama hala ben bile neyi seveceğini kestiremiyorum bazen

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Can Geri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
''daha onu düzgün tanımadığımdan'' (sevgililer)
kral biz onla bir yıldır aynı okukdayız son 2 hafta birbirimizi farkettik yani sen bi insanla nası 2ayda neyi sever neyden nefret eder direk bile biliyor musun? birbirimizi tanırız anlaşamazsak ayrılırız. neyi kurcalıyon bu kadar anlamadım. sen sevgilin olsa hangi hediyeyi alırsın onu söyle, öneri ver geç ne bu kadar takıyon. ille de eleştireceniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hediye işini kafanda abartma kanka. Paran belli ise bence 50-100'e satılan kolye ve bilekliklere bak derim. Altın gibi aşırı kaliteli olmaz ama burada önemli olan düşünmen zaten. Bu arada o legoları sevgilinde seviyorsa kesinlikle bakılır derim. Çiçek ise gereksiz bence. Bir kere 500 verecen e sonra ne olacak kokladı bitti.
öyle diyosun ki bence de saçma ama çiçek güzel olur ya kokusu falan. mesela ablam sevgilisinin aldığı çiçeklerin hepsini saklıyor. solsada bi anısı olur bence(500 bana da pahalı geldi)

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Can Geri
ben de bunu buldum bu nasıldır

bu da çok güzelmiş ama orjimal lego alcaksam kır çiçekleriydi galiba adı ondan almayı düşünüyorum ileride (çünkü 2k tl)

bu tarz da olabilir ama aklıma takılan bi şey var. ben şimdi bu kıza çakma lego alıyorum sonuçta orijinali 2.5k ben 200tl ye alıyorum acaba onu düşünür mü?

bunu da buldum. ve gittikçe karasızlaşıyorum. 15güne gelmesi gerek bunun

Son düzenleme:

Starlex

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,711
Üyeler
149,256