Neler Yeni

Sh1ftdelete. net hakkında ne düşünüyorsunuz

servet95

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Servet Yücel
Bence başarılı içerik üreticilerinden. Pardus gibi yerli sistemlere önem vermesi çok hoşuma gidiyor. Bilgisayar ağırlıklı bir forum olmasa da teknolojik hemen hemen her ürünün incelemesini yapıyorlar. Telefon, tablet ve aksesuarlarına merakı olan herkes için güzel içerikler sunuyor.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Bence başarılı içerik üreticilerinden. Pardus gibi yerli sistemlere önem vermesi çok hoşuma gidiyor. Bilgisayar ağırlıklı bir forum olmasa da teknolojik hemen hemen her ürünün incelemesini yapıyorlar. Telefon, tablet ve aksesuarlarına merakı olan herkes için güzel içerikler sunuyor.

Pardus'u Windows'tan tanıtmak.

lKPaHzph.jpg

servet95

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Servet Yücel
Pardus'u Windows'tan tanıtmak.

Alıntıyı görüntüle
Öyle kardeşim ama hayatın gerçekleri. Yani oyun oynayan ve teknolojik işlerle uğraşan kişiler sürücü desteği olmadığı için mecbur Windows kullanıyor. Ben bir müddet kullandım çokta memnun kaldım. Bence Windows 10 kurulmayan ve oyun kaldıramayan eski bilgisayarların hepsi Pardus kullanmalı. O eski bilgisayarlar bile çok seri çalışıyor.

Satashke

80+ Bronze
Forum olarak kalitesi burdan yüksek. Sitenin kendisi de gayet açık ve net bilgiler veriyor. Fakat bir kurucusu var ki , O siteyi kullanmama sebebim.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Forum olarak kalitesi burdan yüksek. Sitenin kendisi de gayet açık ve net bilgiler veriyor. Fakat bir kurucusu var ki , O siteyi kullanmama sebebim.
Kalitesi yüksek mi? Bir liste atarım ağzın açık kalır. Hatta atayım

Çok fazla var, bazı linkleri +18 içerik bulundurduğu için atamıyorum.

Satashke

80+ Bronze
Kalitesi yüksek mi? Bir liste atarım ağzın açık kalır. Hatta atayım

Çok fazla var, bazı linkleri +18 içerik bulundurduğu için atamıyorum.
Dostum burda da abes bir sürü konu açılıyor her gün. Fakat oradakiler silmiyor saçma konuların çoğunu. Garip bir yönetimi var

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Burak Tokgöz
Taraflı bi şirket iktidara karşı bi söylem söylediğim için ceza aldım .d

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Aktif sayısı çok gibi gözüken ama konu açılmayan forum. Açılsada sadece telefon ile ilgili ve ya boş konular açılıyor.

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Samsung telefonlar kadar hiçbir marka telefonu övmüyorlar. S20 FE almak için 5 sebep videolarının yorumlarında Samsung'dan paralar yatmış yazmışlardı 150 kadar beğeni almıştı yorum.
Yorumların ss ini aldım aşağıya bırakıyorum.
Screenshot_5.png

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Tag verilince ne oluyor anlamıyorum ki, herkese bir şey oluyor. Ayrıca benimle dalga geçildi.

Ek olarak benim konuşmalarımı ifşa etmen suç. Dua et şikayet etmiyorum. Rapor etmek ile yetineceğim.

TheGhost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe
Tag verilince ne oluyor anlamıyorum ki, herkese bir şey oluyor. Ayrıca benimle dalga geçildi.

Ek olarak benim konuşmalarımı ifşa etmen suç. Dua et şikayet etmiyorum. Rapor etmek ile yetineceğim.
Şimdi şöyle ki :D Suç dediğin şey sadece dm kısmı ben zaten senin dm nı ifşa etmem suç olsa da olmasa da niye adı üzerinde özel mesaj ve ss leri ben almadım bu 1

2. olarak mesajımı kaldırtman gerçekten saçma , gerçekleri söylemiştim halbuki :D

Top Bottom