Neler Yeni

Shadow of the Erdtree Steam’deki Oyuncuları Üzüyor

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

İnceleme: Shadow of the Erdtree Steam’deki oyuncuları üzüyor​

22/06/2024

Creo Gaming

Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’si, oyuncuların PC sürümünün zorluk ve performans sorunlarıyla ilgili hayal kırıklığını dile getirmesinin ardından Steam’de “karışık” kullanıcı puanına düştü.

PC’de karma deneyim​

Yaklaşık 15.000 oyuncunun toplam puanı, eleştirmenlerce beğenilen DLC’nin PC’de başarısızlığa uğradığını gördü. Çoğu oyuncu oyunun çarpıcı sunumu ve dünya inşası hakkında olumlu yorum yaparken, diğerleri sınırlı FPS’yi, kekemeliği ve “sarsıntılı yuvarlanma hareketleri ve çok sayıda fiziksel olarak anlamsız hareketlere sahip patronları” eleştiriyor.

Paylaşılan görüşler​

“Savaşması son derece sıkıcı olan patronlara karşı asla kullanmayacağım rastgele sarf malzemelerini almak için hiçbir şey almadan 20 dakika boyunca açık bir alanda koşmayı seviyorum. Çok sefil bir deneyim,” dedi hoşnutsuz bir Tarnished.

Bir diğeri, “Oyun tam anlamıyla oynanamaz” diye ekledi. “Çıkıştan bu yana oyunu açmaya çalışıyorum ve ne yaparsam yapayım bunu yapamıyorum. Başkalarının da aynı sorunu yaşadığını görüyorum ve henüz somut bir çözüm yok, yalnızca her kişi için rastgele bireysel düzeltmeler var. Evet her şeyi denedim. »

Önemli patronlarla ilgili yardıma ihtiyacınız var​

DLC’ye erişimde sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin: Elden Ring profesyonelleri, oyuncuların iki önemli boss’u yenerek Tarnished’in geri kalanına Shadow of the Erdtree’ye erişmesine yardımcı oluyor.

Tasarım gereği zorlu oyunlar​

FromSoftware’in Soulsborne oyunlarını yenmenin zor olduğu herkesin bildiği gibi, ancak yaratıcı Hidetaka Miyazaki geçtiğimiz günlerde, eğer bu zorluğu azaltırsa “oyunun kendisini bozacağını” söyledi.

Kaynak: https://www.creocommunity.com.tr/news/inceleme-shadow-of-the-erdtree-steamdeki-oyunculari-uzuyor/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,192
Üyeler
152,201
Son üye
samet.akk
Top Bottom