Neler Yeni

SHADOWPAY SİTESİNDEN BTC ÇEKME

Settrigh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Karabük
Öncelikle merhabalar, az önce shadowpay sitesinde 615 TL kadar olan bakiyemi BTC olarak paribu hesabıma çekmeyi denedim. Sitede FİNİSHED olarak gözüküyor işlem. Ancak paribu hesabıma BTC gelmedi. Yurt dışından attıkları için geç geliyor vs. olabilir mi ? yada başka bir neden. Bunun sebep ini bilen yada shadowpay ile iletişim kurabileceğim bir bağlantı varsa yazarsa mutlu olurum. Herkese iyi akşamlar.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Withdrawal olarak mı çektiniz?
"Sometimes withdrawal payment processing might take up to 10 days."
Ödemenin gelmesi bazen 10 güne kadar sürebiliyormuş. Banka için böyle yazmışlar.

ysrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaşar Can Özcan
Öncelikle merhabalar, az önce shadowpay sitesinde 615 TL kadar olan bakiyemi BTC olarak paribu hesabıma çekmeyi denedim. Sitede FİNİSHED olarak gözüküyor işlem. Ancak paribu hesabıma BTC gelmedi. Yurt dışından attıkları için geç geliyor vs. olabilir mi ? yada başka bir neden. Bunun sebep ini bilen yada shadowpay ile iletişim kurabileceğim bir bağlantı varsa yazarsa mutlu olurum. Herkese iyi akşamlar.
hocam geldimi acaba hesabınıza ben de çekicem de merak ettim işlemi

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
hocam geldimi acaba hesabınıza ben de çekicem de merak ettim işlemi
Merhaba nasıl bir site bu ücretsiz mi kazanılıyor yoksa yatırım yaparak mı kazandınız.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

kaanbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Bayram
nasıl yapıyoruz bu işlemi bende 50 dolara yakın para çekicem ama hiç anlamıyorum bu eth den falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,860
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom