Neler Yeni

Sıcak havada rock dinleyemiyorum

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
şimdi fark ettim de ben tüm yaz boyunca doğru düzgün zevk alarak rock dinleyemedim. kışta dinlerken baya zevk alıyordum. mevsime göre şarkı olayı baya iyi. bir de şey hava niye hala bu kadar sıcak?

2mApoo

80+ Silver
şimdi fark ettim de ben tüm yaz boyunca doğru düzgün zevk alarak rock dinleyemedim. kışta dinlerken baya zevk alıyordum. mevsime göre şarkı olayı baya iyi. bir de şey hava niye hala bu kadar sıcak?
30 derece burası :/

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
ankarada kicim donuyor

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30 derece burası :/
sizin konudan sonra geldi aklıma bu da nedense. şimdi şey kaldı ben soğuk havada okula nasıl gidcm. sabah 6 da sıcak yatağımdan kalkmam zor olacak.

Aynısı arabeskde olmuştu dostum havalar sıcakken dinleyemiyordum havalar biraz soğudu şuan dinliyorum

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Valla şuan hava serin kasvetli. Bana sor dinliyorum nasıl sardığını anlatamam bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi ben sürekli bana sor dinliyorum

2mApoo

80+ Silver
GENEL OLARAK SORUNUNUZ FARKINDALIĞI İÇİN BUNA BAKABİLİRSİNİZ. DİREK OLMASADA DOLAYLI YOLDAN ALAKASI MUTLAKA VARDIR.

Valla şuan hava serin kasvetli. Bana sor dinliyorum nasıl sardığını anlatamam bile

Gerçi ben sürekli bana sor dinliyorum
aynen öyle oluyordu sıcakken dinlenmiyor
Aynısı arabeskde olmuştu dostum havalar sıcakken dinleyemiyordum havalar biraz soğudu şuan dinliyorum

sizin konudan sonra geldi aklıma bu da nedense. şimdi şey kaldı ben soğuk havada okula nasıl gidcm. sabah 6 da sıcak yatağımdan kalkmam zor olacak.
Saat 5.30 kalkıp işe gidip oradan sonra okula giden APO bunu beğenmedi :D :D :D

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
GENEL OLARAK SORUNUNUZ FARKINDALIĞI İÇİN BUNA BAKABİLİRSİNİZ. DİREK OLMASADA DOLAYLI YOLDAN ALAKASI MUTLAKA VARDIR.

Saat 5.30 kalkıp işe gidip oradan sonra okula giden APO bunu beğenmedi :D :D
Valla hocam ben kışçı adamım. Yazlık sadece tişörtüm vardır hepsi siyah/füme 2 tane ayakkabı gel görelim ki kış. Kabanlar ceketler paltolar farklı farklı botlar mükemmel kombinler. sürekli dışarı çıkma isteği akşam kar üstünde yürürken kulakta çalan Müslüm Gürses mutlu ol Yeter ve daha niceleri

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Valla hocam ben kışçı adamım. Yazlık sadece tişörtüm vardır hepsi siyah/füme 2 tane ayakkabı gel görelim ki kış. Kabanlar ceketler paltolar farklı farklı botlar mükemmel kombinler. sürekli dışarı çıkma isteği akşam kar üstünde yürürken kulakta çalan Müslüm Gürses mutlu ol Yeter ve daha niceleri
gecen kıs kar fırtınası oluyordu benim canım sıkıldı gebere gebere yürüdüm o havada. benim de hoşuma gidiyor baya ama ortam baya iyiydi ses bombasıyla falan çıkmışlardı. insanlar noluyo lan kafasındaydı.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
gecen kıs kar fırtınası oluyordu benim canım sıkıldı gebere gebere yürüdüm o havada. benim de hoşuma gidiyor baya ama ortam baya iyiydi ses bombasıyla falan çıkmışlardı. insanlar noluyo lan kafasındaydı.
Ben o havaya bayılıyorum hocam. Böyle afedersiniz götüm donerken kulaklıkla müzik dinlemek yüzümü yakan o soğuk kar. Gözlerime kaçtığında ettiğim küfürler gerçekten çok güzel

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Ben o havaya bayılıyorum hocam. Böyle afedersiniz götüm donerken kulaklıkla müzik dinlemek yüzümü yakan o soğuk kar. Gözlerime kaçtığında ettiğim küfürler gerçekten çok güzel
geçen sene elimin ağrısı 5 - 10 dk boyunca geçmemişti. ağlıyordum neredeyse en sonunda. hayatımdaki en kötü acılardan biriydi.

Top Bottom