Neler Yeni

Çözüldü✓ Sıfır Alınan İşlemcinin Bozuk Çıkma Durumu Var Mıdır..?

JackieTR

80+ Bronze
Edit : Konu Çözülmüştür.. Herkese Teşekkürler. İyi forumlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar. Genellikle zaten hemen hemen her ürün illa ki bozuk çıkma durumu vardır.. Geçen günlerde indirim de R5 5600x aldım şuan kullanmicam için kutusunu dair açmak istemiyorum.

Orjinal olarak dursun diye de.. Kutunun işlemciyi gördüğüm yerde küçük bir yırtık fark ettim üzerinde Orjinal etiketi var. Lakin şuan etiketi de yırtıp açmakta istemiyorum.. Sizce bakmam gerekir mi.

Belki Ddr5 sisteme geçersem nostaljik sıfır açılmamış gibi saklamak isteme düşüncem den biraz tedirgin oldum.. Bozuk ve ya pinleri yamuk gelme ihtimali var mıdır..? Amazon Almanya dan geldi.

Foto :

Ekler

• IMG_20240801_153619.jpg
    IMG_20240801_153619.jpg
    513.6 KB · Hit: 23
Son düzenleme:

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
umt
Discord
umt#4257
muhtemelen bir sorun olmaz her pakette olabilecek bir yırtık o

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
islemciye zarar verecek bir yirtik degil buyuk ihtimalle paketleme sirasinda oldu
muhtemelen bir sorun olmaz her pakette olabilecek bir yırtık o
Dediğiniz gibi olabilir zaten o yırtıktan bir şey koyamazlar ya da bir manipüle yapılacak durum değil.. Sadece gözüme direk çarptı normal plastik kilit ambalajında durduğunu görebiliyorum.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
can
pinlerin yamulması için o kutunun iki büklüm olması gerekir yani içiniz rahat olsun

JackieTR

80+ Bronze
pinlerin yamulması için o kutunun iki büklüm olması gerekir yani içiniz rahat olsun
Sağ olun hocam o kadar uzak yerden geldiğini düşünerek biraz kastım kendimi. İleriki zamanlar da açmaya karar verirsem pinler yamuk çıkarsa, konuyu hortlatıp haber veririm pinler yamuk çıktığına dair. 😂

Son düzenleme:

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
can
Sağ olun hocam o kadar uzak yerden geldiğini düşünerek biraz kastım kendimi artık ileriki zamanlar da açmaya kalkarsam bir sürpriz olarak pinler yamuk çıkarsa burayı hortlamak üzere konuyu açarım. 😂
İçiniz rahat olsun işlemci plastik korumayla geliyor o plastik korumanın ezilmesi lazımki pinler yamulsun o plastik kutunun ezilmesi için dışındaki karton kutunun dediğim gibi iki büklüm ezilmesi lazım

JackieTR

80+ Bronze
İçiniz rahat olsun işlemci plastik korumayla geliyor o plastik korumanın ezilmesi lazımki pinler yamulsun o plastik kutunun ezilmesi için dışındaki karton kutunun dediğim gibi iki büklüm ezilmesi lazım
Çok sağ olun hocam. İçim rahatladığına göre konuyu çözüldü olarak kapatıyorum.. Tekrar sağ olun iyi forumlar. 🙏🙏

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Ahmet Yıldırım
Çok sağ olun hocam. İçim rahatladığına göre konuyu çözüldü olarak kapatıyorum.. Tekrar sağ olun iyi forumlar. 🙏🙏
Dostum içine kurt düşürebilirim ama, işlemcinin bozuk olması için sadece pinlerinin yamuk olması gerekmiyor. Teknoloji şans işidir. Çok düşük bir ihtimal de olsa bozuk olma ihtimali var.

Top Bottom