Neler Yeni

Sıfır SSD Ne Kadara Satarım ?

cemtastan2301

80+ Gold
450'ye bunu satsanız, 920'ye samsung alsanız, 470TL daha üstüne para koymanız lazım.
Bunu yapmak yerine 500Gb daha 470TL civarında başka bir SATA SSD alın.
Hem NVME SSD'ten feragat etmemiş olursunuz hem de istediğiniz gibi 1 GB toplamda depolama alanınız olmuş olur.
Bu da mantıklıymış :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

O hız fark etmiyor. Render almıyor ise m2 denen saçmalık alınmaz.
Sadece oyun oynuyorum ben fazla bir uğraşım yok pc ile o yüzden bende aynısını demiştim arada 1 saniye fark var niye 2 katı para ödeyeyim ki ?

PROZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Hazer Enes Bozkurt

Sadece oyun oynuyorum ben fazla bir uğraşım yok pc ile o yüzden bende aynısını demiştim arada 1 saniye fark var niye 2 katı para ödeyeyim ki ?

Evet ama bazı cahiller araştırmadan hemen 3 kat daha hızlı diyor. Siz sata alın.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı

Hazır sistemde böyle geldiyse boşa satmanın bence manası yok. Gelmiş elinizde şuan ürün.
Bence dediğim gibi aradaki farka başka bir SATA SSD alıp kullanmak daha mantıklı geliyor bana.
Onun dışında sadece oyun için SATA SSD yeterli, bende katılıyorum.

cemtastan2301

80+ Gold
Hazır sistemde böyle geldiyse boşa satmanın bence manası yok. Gelmiş elinizde şuan ürün.
Bence dediğim gibi aradaki farka başka bir SATA SSD alıp kullanmak daha mantıklı geliyor bana.
Onun dışında sadece oyun için SATA SSD yeterli, bende katılıyorum.
O da mantıklı arada kaldım şuan da

Top Bottom