Neler Yeni

Sıfırdan oda düzenlemek için L masa önerisi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
bu masanın ayakları için hiç destek yok. Masanın ayakları için birbirine bağlayacak şekilde destek bağlantıları yapman gerekli, bu haliyle ayağının kırılma olasılığıda var
Kasayı bile masanın altında tutuyorum ona rağmen sallanıyor. Bunu aldığım zaman masa yaptırma imkanım yoktu gerçi şimdi de yok ama bilseydim başka masalara bakardım. Bu masanın altına çekmeceli ayak var fakat çok pahalı. Arkadaşın da dediği gibi arka bacaklara kaynak yaptırsam yeter mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkada kalan 2 bacağa gelecek şekilde demir kaynattır
Kaynak yeterli gelir mi? Ve nerede yaptırabilirim? İyice sağlam olmasını istiyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,083
İsim
uwu
Kasayı bile masanın altında tutuyorum ona rağmen sallanıyor. Bunu aldığım zaman masa yaptırma imkanım yoktu gerçi şimdi de yok ama bilseydim başka masalara bakardım. Bu masanın altına çekmeceli ayak var fakat çok pahalı. Arkadaşın da dediği gibi arka bacaklara kaynak yaptırsam yeter mi?

Kaynak yeterli gelir mi? Ve nerede yaptırabilirim? İyice sağlam olmasını istiyorum.
elinde makina varsa yada tanıdığında evde de yaparsın profil etli olmasına gerek yok

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Screenshot_20240219_175514_Trendyol.jpg

Bu alıp kullandığım masayı atacaktım hocam sana fakat 4.4 olmuş🥲

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
furkan gezgin
Alıntıyı görüntüle
Kendi sitesinde 3k ama çok uzun masaya 180cm benim yerim Max 1.40 alıyor alıp kestirsemmi acaba

Alıntıyı görüntüle
Masa konusunda aşırı kararsız kaldım ya Koçtaşta satılan masa güzel ama monitör standı koyamıyorum ve biraz parasına göre ufak ceramical masadan 2 tane alayım diyorum oda kötü durur diye düşünüyorum ne yapacağımı şaşırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,138
Üyeler
147,842
Son üye
Spydea
Top Bottom