Neler Yeni

ŞİFREYİ KABUL ETMİYOR VE GİRİŞ YAPAMIYORUM BİLGİSAYARA

Farex

80+ Silver
Microsoft oturumumu kapattım ve normal yerel hesap yaptım sonrasında bilgisayarı yeniden başlattım girdiğim şifre eminim hatta 1234 yaptım fakat bu hata ile karşılaşıyorum giriş yapamıyorum ne yapabilirim ?
image.jpg

DA-Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Semih Güneş
Microsoft oturumumu kapattım ve normal yerel hesap yaptım sonrasında bilgisayarı yeniden başlattım girdiğim şifre eminim hatta 1234 yaptım fakat bu hata ile karşılaşıyorum giriş yapamıyorum ne yapabilirim ?Alıntıyı görüntüle
Cihazı hesap üstünden açmaya çalışıyor galiba cihazın bağlı olduğu wifiyi kapat dene olmazsa

1- Shift basılı tutarak yeniden başlat'a tıklayın
2- Sorun gidermeyi seçin
3- Gelişmiş Seçenekler'e girin ve komut satırını açın
4- " C:\Windows\System32\Utilman.exe C:\Windows\System32\Utilman.exebak " yaz enterlayın
5- " C:\Windows\System32\cmd.exe C:\Windows\System32\Utilman.exe /y " yaz enterlayın
6- Hatasız tamamlandığında cmdyi kapatın ve gelen ekranda devam et diyin sistem açılsın
7- Şifre ekranında erişilebilirliğe girin
8- Cmd açılacak " net localgroup administrators " yazıp enterlayın
9- Member nameler görünecektir
10- " net user üsttekikullanıcıadı * " yazıp enterlayın
11- Yapacağınız şifreyi soracak yazın yada boş koyup enterlayın
12- Onaylama şifresi soracak yine aynı şeyi yapıp enterlayın
13- İşlem tamamlandı
14- Ayarlanan şifre ile yada boş koyulduysa giriş yap diyerek giriş yapılır
15- CMD yi eski haline getirmek için 3.adıma geri dönün " copy C:\Windows\System32\Utilman.exebak C:\Windows\System32\Utilman.exe /y " yazıp enterlayın

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deme ya çok önemli belgeler var
Cihazı hesap üstünden açmaya çalışıyor galiba cihazın bağlı olduğu wifiyi kapat dene olmazsa

1- Shift basılı tutarak yeniden başlat'a tıklayın
2- Sorun gidermeyi seçin
3- Gelişmiş Seçenekler'e girin ve komut satırını açın
4- " C:\Windows\System32\Utilman.exe C:\Windows\System32\Utilman.exebak " yaz enterlayın
5- " C:\Windows\System32\cmd.exe C:\Windows\System32\Utilman.exe /y " yaz enterlayın
6- Hatasız tamamlandığında cmdyi kapatın ve gelen ekranda devam et diyin sistem açılsın
7- Şifre ekranında erişilebilirliğe girin
8- Cmd açılacak " net localgroup administrators " yazıp enterlayın
9- Member nameler görünecektir
10- " net user üsttekikullanıcıadı * " yazıp enterlayın
11- Yapacağınız şifreyi soracak yazın yada boş koyup enterlayın
12- Onaylama şifresi soracak yine aynı şeyi yapıp enterlayın
13- İşlem tamamlandı
14- Ayarlanan şifre ile yada boş koyulduysa giriş yap diyerek giriş yapılır
15- CMD yi eski haline getirmek için 3.adıma geri dönün " copy C:\Windows\System32\Utilman.exebak C:\Windows\System32\Utilman.exe /y " yazıp enterlayın
hemen yapıp size geri döneceğin

DA-Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Semih Güneş
Deme ya çok önemli belgeler var

hemen yapıp size geri döneceğin
Tabi dönüşünü bekliyorum sadece belge kurtaracaksan bir adet flaş bellek ve ikinci bir pc yardımıyla onu da çözebilirsin zor bir şey değil

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabi dönüşünü bekliyorum sadece belge kurtaracaksan bir adet flaş bellek ve ikinci bir pc yardımıyla onu da çözebilirsin zor bir şey değil
Sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bu hatayı verince yeniden başlatıp tekrar şifreyi girince düzeliyor tekrarlıyo fakat microsoft hesabıma bağlanınca düzelir diye düşünüyorum şuanda başka bir bilgisayardan veri kopyaladığım için kendi bilgisayarıma geçici olarak çıkarmıştım olmazsa zaten yazarım size.

DA-Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Semih Güneş
Sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bu hatayı verince yeniden başlatıp tekrar şifreyi girince düzeliyor tekrarlıyo fakat microsoft hesabıma bağlanınca düzelir diye düşünüyorum şuanda başka bir bilgisayardan veri kopyaladığım için kendi bilgisayarıma geçici olarak çıkarmıştım olmazsa zaten yazarım size.
eğer sorunu çözemezsen format atman gerekebilir format atarken microsoft hesap gerekliliklerini kaldırarak isoyu yazarsan daha sağlıklı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,172
Üyeler
152,625
Son üye
holifiniks
Top Bottom