Neler Yeni

Şifremi ve E-postamı doğru bildiğim halde google hesabıma giriş yapamıyorum.

RowRayN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar herkese iyi forumlar, sorun başlıktaki gibi geçen günlerde pc'me virüs bulaşmıştı bu yüzden bende format atmak zorunda kaldım her neyse sonra 6-7 gün kullandım kullanmadım derken gmail hesabımın şifresini değiştirmediğim aklıma geldi ve değiştirdim ve kabul edildi, sonra telefondan çıkış yapıldı denemek istediğimde sürekli şüpheli hesap hareketleri vs diyor fakat 6-7 gün öncesini gösteriyor, yani yeni olması imkansız sonra ben olduğum doğruluyorum ve hatırladığınız son şifreyi girin diyor ve en son yaptığım şifreyi giriyorumki zaten şifre o çünkü bu aşamadan önceki girişte kabul ediyor yani resmen şifresini ve kullanıcı adını bildiğim hesabıma giriş yapamıyorum ekteki uyarıyı veriyor arkadaşlar lütfen bana yardım edin yaklaşık 8-9 yıllık hesabım bu benim google fotoğraflar,gmail vs. hiçbirine ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olun bu hesap benim için çok önemli.

Ekler

• ek1.PNG
    ek1.PNG
    13.2 KB · Hit: 46

efe0801

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
efe eren yıldız
Google e mail at yada kurtarma e postandan birşeyler yap

123kral14

80+ Silver
İkisinide denedim fakat google'ın mail'i yok ve kurtarma epostası ve telefon numaram hesaptan kaldırılmış maalesef.
Öyle bir şey olamaz. Birisinin hesabını mı çalmaya çalışıyorsun?

RowRayN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle bir şey olamaz. Birisinin hesabını mı çalmaya çalışıyorsun?
Dostum sorunum dediğim gibi hesabımın şifresini ve epostasını biliyorum zaten fakat girmiyor başka bir yöntem dene dediğimdede hiç bir şey çıkmıyor demekki kaldırılmış.

efe0801

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
efe eren yıldız
Dostum sorunum dediğim gibi hesabımın şifresini ve epostasını biliyorum zaten fakat girmiyor başka bir yöntem dene dediğimdede hiç bir şey çıkmıyor demekki kaldırılmış.
Google'ın nasıl mail adresi yok supportla o zaman

RowRayN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google'ın nasıl mail adresi yok supportla o zaman
Google supportta canlı iletişim aracı yok dostum sadece genellikle karşılaşılan sorunlar ile ilgili hazır cevaplar var fakat ben orada bir çözüm bulamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,975
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom